Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MlodyWilk no i elegancko, sposobem. Kiedyś tak agresora na cwaniaka zrobiłem, podszedł do mnie z łapami odpycha mnie i pyta czy chce w pierdziel, to ja mówię skruszonym głosem, że nie, że spokojnie przepraszam że żyje, no i jak ręce opuścił to mu takiego luja z zaskoczenia w szczene wywaliłem, że padł na ziemię jak kłoda, przywalił głową w chodnik, czas się zatrzymał, no ale po jakichś 30 sekundach odzyskał przytomność i
@wpisynienawisci Zależy kogo trafisz. To nie był Sebek z bramy tylko student w drodze do klubu, który szukał z kumplami zaczepki po pijaku. Ja też byłem w grupie więc ogólnie była grupowa szamotanina, ale w momencie jak gość padł na ziemię to z powagi sytuacji ta mała zadyma się zakończyła.
@CamusVevo wiem, wiem, ale uwierz mi, ogólnie sytuacja była mocno napięta, mi się udało odegrać scenkę na spokojnie, ale ogólnie byłem trochę przestraszony całą sytuacja i tak zadziałała moja samoobrona w sytuacji stresowej. Jakby mi za to wpadł jakiś paragraf wtedy to załamka, bo to nie ja tam byłem agresorem.