Wpis z mikrobloga

@smk666: mi ten szczególnie przypadł do gustu bo juz kilka lat temu zauważyłem że whisky świetnie smakuje z odrobiną ciemnego piwa. I nawet piłem ją "soute" co chyba jest wyczynem jak na taką tanią whisky, z colą nie pije wogóle bo nie lubie, za słodkie jak dla mnie, czasem z tonikiem. Znajoma mi ostatnio wysłała że mają w promocji jakieś Deward's z beczek po rumie i schery za jakies 7-8 dyszek
@Wycu91: podbijam Black Bush, ale ciężko go znaleźć gdzieś. W żadnej sieci w okolicy typu C4 czy Bieda nie ma :(

Ew
Tamnavulin double cask (z beczek po sherry) - 100
Dewar's Port Finish (bdb, z beczek po porto) - 70-80
@opo92: w Polomarket będzie na święta za 70-80 PLN, dzisiaj widziałem w gazetce, więc chyba na święta się zaopatruje w
- Jamesona Cascmates Stout - netto 74pln
- Bushmils Black Bush - Polomarket coś koło 75 PLN
- Dewar's Port Casc Finisch - Duży Ben 69 PLN

A śmiałem się kiedyś z starych bab co latają po mieście bo tu masło złotówkę taniej a tam serek w promocji a jeszcze gdzie
nie zaryzykuje stwierdzeniem, że najlepsza, bo wielu nie piłem, ale Bushmills Black Bush


@Wycu91:
Dla mnie z kolei Bushmills to sam torf, czego nie toleruję. Już w porównaniu do Jamesona Stout lepszy będzie klasyczny.
@smk666: Bushmills torf? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to Irlandia, poza Connemarą nawet nie potrafię innej torfowej ogólnodostępnej wymienić z regionu.