Wpis z mikrobloga

Na wykopie bez zmian, wszyscy łby sprasowane mają.

Czytać się nie da waszego płaczu związanego z #obowiazkowecwiczeniawojskowe
ZAWSZE MOGA WAS SIŁĄ POWOŁAĆ DO ARMII I TA PRZYSIEGA POD KONIEC NIC NIE ZMIENIA
Wy chyba macie, nie wiem, 16 lat i myslicie ze przyjdzie wezwanie do armii (oczywiscie daleka przyszłość, jakaś wojna) a wy mówicie NIE BYŁEM NA SZKOLENIU, NIE PRZYSIĘGAŁEM, NIGDZIE NIE IDĘ XD

I zeby nie było, ja się zgadzam, ze to słabe aby każdy miał nagle miesiąc z życia wywalony, bo nie każdy chce walczyć za ten kraj, ale wy tyle co się na ten temat podniecacie, to już byście 1/4 mieli tego kołchozu za sobą. Zwłaszcza ze nic nie zmienia te wasze gadanie, tylko nakręcacie się nawzajem i tworzycie mistycznych wrogów (np. kobiety, ale to nic nowego akurat)

A już inna sprawa taka (i mówie to jako osoba która, powtórzę, jest przeciwna temu obowiązkowemu szkoleniu) ze zesraliiście sie, jakby was tam mieli żywcem ze skóry obdzierać Xd NIE, TYLKO NIE MIESIAC POZA MOIM PRZEGRYWOWYM ZYCIEM (realia połowy uzytkowników) KTO TERAZ BEDZIE EKSPERTEM OD PIŁKI NOŻNEJ / PANDEMII / PROGRAMOWANIA

Oczywiście pisząc to zostane nazwany NIEWOLNIKIEM (tak samo jak kazdy kto jest za szczepieniami, wiadomo) oraz osobą, która nic robi ze swoim zyciem. Nazwą mnie tak wykopki, którzy jedyne co zrobią to zaspamuja tag wzajemnej adoracji (#pieklomezczyzn #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow) , a jak jacyś ludzie serio wyjdą SPRÓBOWAĆ coś zmienic, to ich skrytykują jak na Marszu Kobiet, bo przeklinają i jest tam ta Lempart głupia!!

Na wykopie bez zmian
  • 15