Wpis z mikrobloga

@Bekovsky: Rok temu grałem w New Worlda (lv28irl here) myślałem, że w gildi jestem najstarszy, bo same dzieciaki lv 15-20, a potem przyszedł dentysta lv.52irl ekspert od wszystkiego, ale max lv przez 3 miechy, to dla niego ciężko było wbić i światowy "analityk" lv. 50 irl, który zamiast grać, to przez tydzień analizował w excelu jak wygramy wszystkie wojny po czym dostawaliśmy #!$%@?, ale w pamięci zapadli przez swoje odklejki (
@Bekovsky: Kolega portier który jest na emie gra w klanie War of Ships i go zaprosili na imprezę, kiełbaski, ognisko, piwko i pojechał. Był najstarszy ale mówił że spoko imprezka :) I to nie gdzieś obok tylko z Wielkopolski na Śląsk :)
@Bekovsky: REL AF, tylko ja nie do grania a do socjalizowania sie :) Mam 31 lat, praktycznie nikt nie ma czasu na nic z moich rowiesnikow wiec zadaje sie z 20-25 latkami :) Moze dlatego ze czuje sie na 20 latka i mam za duzo energii :)
@Bekovsky o to mój niebieski ( ͡º ͜ʖ͡º) on już jest blisko 40, a ja prawie 10 lat młodsza. Jego rówieśnicy już dawno mają rodziny, dzieci, więc w sumie rzadko kiedy się z nimi spotykamy, a częściej imprezujemy z ludźmi z mojego wieku i młodszymi - gramy w gry, chodzimy po górach, itp. Odnajduje się jednak znakomicie w takim towarzystwie i każdy jest w szoku, kiedy dowiaduje