Wpis z mikrobloga

Równość jest wtedy jak Grażyna idzie na emeryturę wcześniej od Janusza i jak Julka ma więcej punktów przy rekrutacji na darmowy kurs z urzędu pracy niż Areczek, bo urodziła się z cipą między nogami.
Równość jest też wtedy jak możesz być wysłany na ćwiczenia wojskowe tylko ze względu na posiadanie #!$%@? miedzy nogami.
W ogóle równość polega na tym, że baby mają lepiej. Czego nie rozumiecie intzele?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklokobiet #polska
#chlewobsranygownem
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@okno2137: beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem, tylko że inni mają lepiej (a właściwie to nie tak samo źle) xD nawet mi was nie żal, pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem


@Wera94: Kontekst tego wpisu jest własnie odwrotny. Tylko pewnie interpretacje tekstu czytanego miałaś w szkole gdzie były gratisowe punkty przy rekrutacji
  • Odpowiedz
@Wera94: Jakie protesty? Myślisz, że gdyby rozpoczęła się pełnoskalowa wojna, to jakikolwiek kraj w Europie broniłby się sama armią zawodową + wojskami sprzymierzonymi?

Nie, i tak trzeba zmobilizować rezerwy, w tym cywilów. I tak będzie.

Już wuj z tymi ćwiczeniami - jeśli podczas ewentualnej wojny będą mobilizować, to należy zadbać, by mobilizowano wszystkich, a nie faworyzować jedna płeć kosztem drugiej.
  • Odpowiedz
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem,


@Wera94: to na pewno im przeszkadza, ale beka, że pierwsze o czym myślą w sytuacji zagrożenia to "ale dlaczego baby nie idą? Je też trzeba wysłać!". Za dnia cuckoldy, w nocy zaś incele - zamiast skupić się na swoim problemie to narzekają że kto inny go nie ma.

I żeby nie było, oczywiście również szkaluję sytuacje, które wymienił OP czyli np. te punkty dodatkowe
  • Odpowiedz
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem, tylko że inni mają lepiej (a właściwie to nie tak samo źle) xD nawet mi was nie żal, pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wera94: Ja protestowałem z kobietami, ale patrząc na reakcję kobiet na ten pobór, to chyba powoli staję się mizoginem...
  • Odpowiedz
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem, tylko że inni mają lepiej (a właściwie to nie tak samo źle) xD nawet mi was nie żal, pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wera94: #!$%@?. Przede wszystkim za poborem są osoby którym on nie grozi, tak samo jak poparcia obniżenia podatków nie znajdziesz u rolników bo oni ich nie płacą. Żeby blokować takie
  • Odpowiedz
pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wera94: zamiast tak #!$%@?ć to lepiej rusz dupę i sprawdź swoją tezę niż rzucać z dupy przekonaniami bez sprawdzenia i udawania że się dowaliło super argumentem,

bo równie prawdopodobne że się śmiał jak i to że popierał, więc co jeśli wtedy popierał? wtedy ma rację i z nim się będziesz zgadać?
  • Odpowiedz