Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Internetach są PRZERAŻENI wezwaniem do wojska na ćwiczenia. XD Te płacze że nie będzie z #sebix w 20 w jednej sali na piętrowych łóżkach siedział, że on nigdy nie biegał. Gdzie Ci wszyscy co takimi byli entuzjastami #wojna
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojskopolskie #sluzbawojskowa #polska #afera
k.....e - Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Int...

źródło: comment_1670399998pjTJQr6YG5sLik4FzJ6sr0.jpg

Pobierz
  • 142
ale ja nie mam ochoty składać przysięgi i być do dyspozycji woja kilkadziesiąt dni w roku


@Marmite: @Marmite: Ja tez nie mam ochoty na różne rzeczy i przedsięwzięcia. ¯\_(ツ)_/¯ Rada dla ciebie: nie chcesz to nie idź. Każdy ma wybór, ja ze szczepionkami na #covid19
@killzone: "Informatyk" (devops) i WOTowiec w jednym here - mam beke tak samo z "płogłamistów 15k" bo nawet nie wiedzą że im przysługuje zwrot za utracone dochody - wystarczy wykazać kwitkiem przychód z jakiegoś okresu wstecz od daty powołania na ćwiczenia (bodajże 3 miesiące) i wojsko wypłaca kasę.
No ale lepiej siać panikę zamiast się po prostu dowiedzieć co i jak xD
No ale lepiej siać panikę zamiast się po prostu dowiedzieć co i jak


@BzykN7: Oczywiście. Lepiej uciekać przed nieznanym niż stawić czoło , albo tak jak piszesz zwyczajnie się dowiedzieć co i jak.
Nie wiem czy wiesz ale nie chodzi o jedne ćwiczenia, tylko do 3 miesięcy ćwiczeń i teoretycznie jakby ktoś się uparł to co rok w rok. W dodatku potem jest chyba obowiązkowa przysięga służenia? Aż tak się nie wczytywałem, ale wstępnie wygląda to na #!$%@? przepis.


@bruce: A jak Ty chcesz inaczej te 300k armi zbudować? Wojsko już dawno przestało być atrakcyjną alternatywą dla rynku pracy w cywilu. Nie mogą już
@killzone: Mi się tylko śmiać chce, bo rosyjska propaganda do spółki z #!$%@? wmawiali nam że to przez lewactwo i zlewaczenie mężczyzn, europy i polski nie będzie miał kto bronić.

Gdy przyszło co do czego, to prawicowa internetowa młodzież, co się tak z tych lewaków śmiała, obsrała zbroję aż furczy.

Wychodzi na to że ruska propaganda miała racje - mężczyźni w europie to miękkie faje które nie będą chcieli bronić swojego
q.....q - @killzone: Mi się tylko śmiać chce, bo rosyjska propaganda do spółki z #!$%...

źródło: comment_1670401769GRL51X6K9c45kUo5L8L8bk.gif

Pobierz
żeby lecieć do Azji pod koniec grudnia na miesiąc- przygotowywałem się pół roku, żeby wszystko było dograne. Wypracowana odpowiednia ilość godzin urlopowych, zapas gotówki 20k, spotkania poprzekładane, ogarnięta logistyka itp. A ludzie dostają wezwania z dnia na dzień prawie xD


@inkill: Odpowiem CI tak jak CI szef kompani odpowie: melduj koniowi. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)