Wpis z mikrobloga

oglądam sobie hp2 w okresie posuchy, bo wcześniej go akurat nie oglądałem, a był polecany tutaj na tagu i dzięki bo się nie zawiodłem xD Jestem na momencie jak wszedł Adam - i jaka to jest januszowa ta cała "russian mafia" to nie mogę, aż musiałem to napisać xD pięknie z czasem wychodzi z tych ludzi co są od początku jakimi dresiarzami umysłowymi są naprawdę i trochę mi smutno, bo wiem z przebitek z innych sezonów, jaki chłopak ostatecznie doszedł do finału
#hotelparadise
  • 6
@meister_chlepka: Ja też się dałam namówić i nie żałuję, naprawdę ciekawy zapychacz czasu :D Jestem w oglądaniu trochę dalej niż Ty więc postaram Ci się nie spojlerować ale jedno muszę napisać, bo mnie nosi od kilku dni, a nie mam komu tego powiedzieć :D Ten brodaty cwaniak to kawał skrajnego chama i prowokatora, żyjący w jakiejś własnej, alternatywnej rzeczywistości. Każdą sytuację odwraca na swoją korzyść w tak absurdalny sposób, że to
@ClaustrophobicSting: dotarłem do ostatniego odcinka, jeszcze go nie oglądałem, choć wiadomo jak się to skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) podsumowując z mojej strony: Kamil - no przeginał najbardziej, cham i prostak, wg mnie produkcja wkroczyła i przyśpieszyła moment jego odpadnięcia i raczej słusznie, ale później patrząc na to jak Magda się zachowywała w tygodniu finałowym, to nawet odrobinę rozumiałem jego hejt na nią, bo w zasadzie była
@meister_chlepka: Totalnie zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś :D Też lałam z tej pixdy pod okiem u Kamila:D Wtedy zaczęłam szukać obitych knykci u innych ale niestety się nie doszukałam, może to lektor mu przywalił:D Ale jeszcze dodam, że Ivan to taki bawiący się uczuciami cwaniaczek, Dominika generalnie raczej spoko się zachowywała ale przegięła z reakcją na wyrzucenie przez Sonię, skoro wcześniej kilka razy dążyła do tego samego i było ciągle