Wpis z mikrobloga

Siema wykopki jestem starym capem i do tego konsolowym analfabetom . Kupiłem ostatnio dla kaszojada Xbox one all digital . Jest to wersja tylko na gry cyfrowe ( o czym ja debil nie wiedziałem ) . Z tego co zauważyłem w media expert i innych sklepach tego typu gry są znacznie tańsze niż w Microsoft store. Czy jest jakiś sposób żeby kupować gry poza Microsoft store np. fizyczne w sklepie i odpalać je na konsoli ? Pogodziłem się już z tym że jestem skazany na nowe gry ale róznica w cenie niektórych tytułów to jakiś dramat np ten sam tytuł kosztuje w media expert 79 PLN podczas gdy w Microsoft store 189 . #xbox #xboxone #konsole #gry
  • 17
@wacek901 nie tylko konsolowym( ͡° ͜ʖ ͡°)- a tak na poważnie to kinguin, gamivo i eneba. Aktywacja przy pomocy VPN, jeśli region jest inny niż konto na konsoli.
@wieesieek niee dałem 500 PLN kupiłem to dla 3 letniego kaszojada żeby sobie w psi patrol pograł . Nie mam czasu na granie w gry . Ale jak tak usiadłem sobie i odpaliłem Fallouta to sobie pomyślałem że może znajdę jednak czas . Tylko różowa #!$%@? bo jak zacząłem o 1 grać to o pierwszej skończylem :p
@wacek901: 500zł to jeszcze akceptowalne za to, no ale trzeba się liczyć z minusami. Gier płytowych w żaden sposób nie odpalisz więc wszelkie media experty można sobie darować. Jedynymi opcjami aby zbić ceny są po pierwsze promocje, trzeba po porostu poczekać bo choć nawet stare gry potrafią być na sklepie ms bardzo drogie to co chwilę są na promocjach nawet -80%, więc po prostu trzeba wyczekiwać, druga opcja to kupno kodów
@wacek901 tak, będzie działać. Czasem nie widać od razu w bibliotece i trzeba wyszukać w Microsoft store z poziomu konsoli, ale pokazuje wtedy że gra jest "w posiadaniu".
@mlodzian Mój brat mówi że jeśli będę kupował gry gdzie indziej niż na sklepie Microsoft . I będę używał VPN to mi zablokują konto i mogę konsole na śmietnik wywalić