Wpis z mikrobloga

W ciągu 2.5 roku czynsz za mieszkanie podskoczył mi o ponad 1000zł (do 3k pln). I nadal będę raczej z tym zostawał, bo podobne kawalerki w tej samej okolicy potrafią spokojnie już do 4k dobijać. Trochę mi się marzy dwupokojowe mieszkanie i normalne łóżko zamiast spania na rozkładanych kanapach od ostatnich 7 lat, ale nawet patrząc po obrzeżach miasta to ze 4k i tak musiałbym wyłożyć (pomijając te wspaniałe lokale, gdzie się człowiek zastanawia ile minut temu ktoś się przekręcił na wersalce zanim trafiło na rynek). To jest życie, klasa wyższa. Jeszcze rok zaciskania pasa, żebym przez kolejne lata mógł zaciskać pas na kredycie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gorzkiezale #warszawa #nieruchomosci #kredythipoteczny #wynajem #mieszkanie #inflacja
Pobierz Rivo - W ciągu 2.5 roku czynsz za mieszkanie podskoczył mi o ponad 1000zł (do 3k pln)...
źródło: comment_16703403905edI4N4h3p9Ep99HztDiVt.jpg
  • 14
@PfefferWerfer: Przy zakupie jak najbardziej, ale ja mówię o wynajmie (chociaż tak, wersalkę zdarzyło mi się wymieniać, bo autentycznie vibe był taki, że ktoś tam przed chwilą zmarł).
A kogo obchodzi o ile ci wzrósł wynajem? Trzeba było kupić swoje albo dostać od rodziców, nie będzie cię stać to nie będziesz wynajmował - proste


@KOLEGAMAMY: sek w tym ze takie podejscie "klasa nizsza sobie, klasa wyzsza sobie" moglo dzialac w sredniowieczu, kiedy bogaty pan widzial chlopa z okien swojego powozu, albo kiedy tamten przychodzil prosic o pozwolenie na cos. Teraz sa inne czasy, nawet jesli masz zasoby, mieszkanie, to
@Rivo: ej jak dałem ogłoszenie jakiś czas temu że wynajmę mieszkanie w centrum Warszawy dwupokojowe z normalnym łóżkiem świeżo po remoncie za 2200 to mnie wykopki wyśmiały