Wpis z mikrobloga

https://www.lublin112.pl/plaga-wlaman-do-mieszkan-w-lublinie-i-regionie-zabezpiecz-swoj-dobytek-zachowaj-sasiedzka-czujnosc/

Niestety sytuacja jest coraz trudniejsza dla wielu ludzi. Jeżeli nic się nie zmieni, to kwestią czasu będą także włamania do pustostanów i pustych domów, żeby schronić się w nich na dziko. I nie ma w tym nic dziwnego, jeżeli ktoś traci dach nad głową przez kryzys, to co ma zrobić w zimę? Zamarznąć? Polskie ocupas. Idą mroczne czasy.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #lublin
  • 14
@perfumowyswir: uja tam bezpieczny potrafia sie #!$%@? na 5-10 pietrze przez balkon albo okno salonowe (!) z dachu spidermany yebane. Pewnie ci od powalonych filmików ze wschodu. Najgorzej że dodatkowo najbardziej narażone na włamania są mieszkania najbliżej wind/drzwi wewnątrzklatkowych. Kraty potrafią wyrwać z elewacji na dolnych piętrach szczególnie że są na cienkich spawach przy kątach prostych albo przyklejone na gównokotwę do suporeksu - zdarzają się pojedyńcze cięcia na punktach łączeń. Spec
@Pituch: @Reanef: Wilka klasy C, nie prowadzę żadnego kantoru czy handlu biżuterią, jestem zwykłym chłopkiem, a nie osobą wpływową. W domu mam domową elektronikę, dokumenty itp. Po prostu chcę uniknąć włamania przez pierwszego lepszego głąba z wytrychem.
@PfefferWerfer: hajsu i bizuterii nie trzymaj i nie użydź na ubezpieczenie jak juz trzymasz - porób jej dokładne zdjęcia i miej paragony/dkany paragonów na elektronikę/cokolwiek wartosciowego. Za pieniądze nie odzyskasz raczej nic nawet od ubezpieczalni
@Reanef: Mam to wszystko, jestem człowiekiem skrupulatnym i miałem pożar na początku tego roku, miałem zdjęcia paragonów na 90% strat, dalej dokumentuję zakupy (uwielbiam allegro :3). Biżuterii mam tylko tyle co różowa nosi na co dzień, hajs trzymam na koncie - raz w życiu miałem więcej niż 10k w gotówce (za robotę dla fachowca) to akurat się spaliła razem z domem, od tej pory ban na gotówkę totalny xD
@ogorek: wczorajsze audi którym uciekał złodziej w Lublinie zostało skradzione w sobotę w Turce, w Niemcach wczoraj wyczyścili mieszkanie gdy kobieta spała, mąż wychodząc do pracy rano nie zamknął drzwi na klucz