Wpis z mikrobloga

Polecieli do Kataru w asyście myśliwca f16, gdzie jedna godzina lotu kosztuje ponad 100 tys zł. Gówno grali, gówno wygrali. Gdyby nie medialna afera, dostaliby z pieniędzy podatników 30 mln zł. Zero woli walki, zero poświęcenia (np powrót Bielika spacerkiem podczas kontry Francji zakończonej golem). Połowa kadry nie wróciła do Polski tylko została na wakacjach w Katarze/Dubaju. Pozostałych 13 wróciło do Polski specjalnie wyczarterowanym samolotem i wylądowało na wojskowym terminalu, mając totalnie w dupie kilku fanów którzy chcieli ich przywitać. Gardzę nimi totalnie. Przynosicie wstyd temu krajowi.

Jeden plus - jedno splunięcie na łeb p0lskich kopaczy bajerantów.
#mecz #mundial #polska #pilkanozna #sport
popierduuka - Polecieli do Kataru w asyście myśliwca f16, gdzie jedna godzina lotu ko...

źródło: comment_1670323162WifopyHOHpKCIq34ClfW3x.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
tutaj plujemy na grubego bajeranta,


@HaczuPikczu: a tu plujemy na cały PRLowski, skorumpowany pseudo twór zwany PZPN rządzony przez leśnych dziadów podniecających się trzecim miejscem na coca-cola cup w 1976 roku
  • Odpowiedz
@popierduuka: to chyba było wiadomo, zanim wylecieli że będą lądować na wojskowym terminalu. Skoro ja taką informację widziałem, choć nie miałem zamiaru ich witać to ludzie którzy chcieli ich powitać tym bardziej mogli się rozeznać, że takiej opcji nie będzie xD
  • Odpowiedz
@popierduuka: przecież oni lecieli rządowym samolotem, który musi lądować na części wojskowej. Widzę, że dobra jesteś, jak banda tych glupich rodziców z dzieciakami, którzy poszli tam na kogokolwiek czekać
  • Odpowiedz
Polecieli do Kataru w asyście myśliwca f16, gdzie jedna godzina lotu kosztuje ponad 100 tys zł.


@popierduuka: ale wiesz, że tak czy siak nalot trzeba wykonać? xD Nie czytaj ile to godzin i jaki jest koszt bo dostaniesz zawału.
  • Odpowiedz
w asyście myśliwca f16, gdzie jedna godzina lotu kosztuje ponad 100 tys zł.


@popierduuka: i tak te samoloty muszą latać, bo piloci potrzebują jakiś nalot godzin w kokpicie zrobić, a że była okazja to i pewnie dla pilota spoko opcja
  • Odpowiedz
  • 18
@popierduuka jedyne do czego można się w Twoim wpisie przyczepić to do tych f-16. Piloci z tego co pamiętam eskortowali ich do granicy, a i tak muszą oni wylatać ileś tam godzin, więc dla nich były to po prostu ćwiczenia
  • Odpowiedz
@popierduuka: Ja #!$%@?, ten argument o kibicach czekających na lotnisku to jest jakaś masakra.
1) Było wiadomo, że wylądują na wojskowym
2) Nikomu nic nie obiecywali
3) Nie odnieśli tak naprawdę żadnego sukcesu żeby było co świętować z kibicami po powrocie
4) Co to w ogóle #!$%@? jest za akcja żeby stać i czekać na grajków na lotnisku. Nie wiem #!$%@?, najwięcej co zrobiłem w życiu, żeby się spotkać ze "znaną
  • Odpowiedz
@peszmerd: to jest problem z dupy, im kibicuje mniej lub bardziej kilka milionów ludzi. Myślenie, ża akurat z którymś konkretnym należy się spotkać to jest myślenie roszczeniowe.
  • Odpowiedz
@popierduuka Oj jak oni mogli, tak z bombelkami się nie spotkać...xdd Jak już wyżej pisało, piloci musieli wylatać określoną liczbę godzin, poza tym zawsze to dla nich jakaś część szkolenie (lot bardzo blisko dużej cywilnej maszyny) co może przydać im się chociażby podczas przechwytywania samolotów wlatujących w naszą przestrzeń powietrzną. O premię nie prosili tylko Pinokio #!$%@?ął głupotę a jak się szum zrobił to się wycofują. Może cześć miała specjalnie przylecieć do
  • Odpowiedz