Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikolajeczek: Te dodatki pod polską wersję Buzz są obecnie raczej nieosiągalne, no chyba że ktoś kiedyś to sciagnal i ma je przypisane do swojego konta . Ale kopiowanie contentu z dysku innej konsoli tu raczej nic nie da, bo każdy cyfrowy content ze store jest przypisany do konkretnego psn_id
  • Odpowiedz
Ale kopiowanie contentu z dysku innej konsoli tu raczej nic nie da, bo każdy cyfrowy content ze store jest przypisany do konkretnego psn_id


@adrjenq: ktos sie musi zalogowac kontem na ktorym sa dodatki na konsoli opa, ustawic to konto jako glowne zeby op mogl z nich korzystac na swoim, nastepnie wykasowac dane logowania lub zmienic haslo zeby juz nie logowac sie z tego konta do psn na konsoli opa i moze
  • Odpowiedz
@Mortemek: Wielkie dzięki za info. Kupiłem najtańszy i przetestowałem czy będzie śmigać na rpcs3 i działa elegancko. Jak fundusze pozwolą to kupie resztę i udostępnię w sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@mikolajeczek: nie mam przerobionej konsoli, ale posiadam kompa zdolnego uciągnąć RPCS3. Chciałbym jednak posiadać tą grę w swojej kolekcji na półce, więc na razie nie kombinowałem z jej emulacją. Jeżeli będzie tragicznie z dostępnością, pomyślę nad Twoją propozycją ( ͡ ͜ʖ ͡)

Szkoda, że nie ma szans na jakiekolwiek przeceny tych dodatków. Cała kolekcja paczek z dodatkowymi pytaniami to wydatek niemal 400 złotych ( ͡°
  • Odpowiedz
@mikolajeczek: hejka tylko tu znalazłam nadzieje na pomoc :D czy te dodatki do buzza na ps3 u was tez już zniknęły skoro w grudniu jeszcze były czy ja złe szukam?:( kiedyś kupiłam jeden ponad 2 lata temu (sporty Europy) i teraz nie mogę nic znaleźć w playstorze pls help ????????
  • Odpowiedz
  • 0
@Narax nie zniknęły z tego co wiem, mam kupione z 6 dodatków które mnie najbardziej interesowały, mogę się z nimi podzielić ale musielibyśmy się jakoś dogadać na priv bo mnie trochę kosztowała ta zabawa ^^
  • Odpowiedz