Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: wiadomo z takimi sie nie pisze w ogole na czarna. Jak ktos wali ortografy lvl hard "odbiur" i jeszcze pyta za ile pujdzie, lepi znak zapytania do kropki.? To wiemy ze to dałn. Ale czasem z takim pisze to konczy sie to tak samo "to ja poszukam moze mam takie cos w domu".


@marsjanin2012: czasami przeraża mnie, że tacy ludzie będący na mentalnym poziomie chomika dżungarskiego chodzą po ulicy
@j3sion: o kurde niby szajsowy tag ale czlowiek sie cos nauczyl, poza scamami na olx i przy udziale olx. Gluchy nie moze w myslach sobie powtarzac "myslec na glos"? Dla mnie nowosc. Tylko gluchy nie oznacza debil. Komorka, sprawdzanie pisowni na PC czy Word. Oni wiedza ze moga zle pisac i moga korzystac z pomocy IT. Nie zrobil tego. Takze troche dziwne, moze jednak niepelnosrpawny umyslowo.
Raz na OLX mialem troche
@adifek: @GG99: @marsjanin2012: @j3sion: @hurb: ale głuchoniemy to chyba nie debil?

po co pisze prawie 3x to samo (w wiadomości nieraz powtarzając 2x to samo)? do tego klasyczne pytanie o cenę, gdy przecież nie da się wystawić ogłoszenia bez ceny

mamy na wykopie co najmniej dwóch głuchych, w tym jeden od urodzenia (a pisze jak człowiek)

@Zbiniu @MarQueS możecie się wypowiedzieć czy wg Was to wygląda jak
@dzek: możliwe że to dzieciak i próbował skomponować poprawnie zdanie. Ja tam zrozumiałem o co mu chodzi. Ty pewnie też. Jak to scam to wystarczy odpisać ze nie ma opcji za pobraniem i zakończyć temat. Osoby migające od urodzenia mogą mieć problem z poprawną składnią też.

Jest też duża możliwość że to oszustwo i trzeba na to także wziąć poprawkę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: osoby gluchonieme mają duże problemy z pisaniem, bo głoski dla nich nie istnieją, a gdamtyka jest pozbawionym sensu, czysto abstrakcyjnym bytem. Normalnie dziecko uczy się języka przez "osłuchanie". Gdy uczysz się obcych języków, to tłumaczy się przez słowa w języku ojczystym. Dla takiej osoby język polski niewiele różni się od uczelnia na pamięć chińskich znaczków, a więc to, co normalnie jest zaletą alfabetu, tutaj jest utrudnieniem. Oczywiście to nie jest
@dzek przez net ciężko ocenić ale nie sądzę że przez głuchego. Głuchy który ma problem z polszczyzną mógł pisać w takiej formie np czy płacić wysłać paczka kurier, ile cena komputer i biuro