Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gram sobie w AC: Valhalla i jest coś czego nie rozumiem. Z poprzednich części byłem już oswojony z grindem jaki trzeba czasem wykonać by przejść dalej, ale tutaj grało się przyjemnie, wszystko stopniowo po kolei i nie zapowiadało się że coś się zmieni. Nagle przyszedł moment gdzie wybudowałem dom dla Valki gdzie wcześniej myślę że nawet aż nadto zajmowałem się różnymi pobocznymi sprawami. Ukończyłem prawie dwie rzeki, wbiłem parę leveli i siłę postaci miałem na około 60 poziomie (?). Przychodzę do wyroczni, chcę wziąć questa żeby pchnąć fabułę dalej a tu pisze że sugerowana siła do rozpoczęcia misji to 90 ʕʔ Kiedy miałem tyle wbić? Coś pominąłem? #gry #assassinscreed #valhalla
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niekumaty_: Ale nawet nie bardzo rozumiem co mam robić. Dwie rzeki skończone, trzeciej na razie nie chce mi się ruszać, broni nie ulepszę bo trzeba te sztabki które zbiera się wg. internetu dopiero od 90lvla siły+, żadnych ciekawych questów prócz zleceń od handlarza i zbierania ekwipunku nie mam. Najazdy z mapy praktycznie wyczyszczone, zostały tylko te siła 90+. Gonić po posterunkach i tłuc co się rusza? :/