Wpis z mikrobloga

No i facet może trochę się porządku nauczyć i dyscypliny. Niektórym dziś baaaardzo tego brakuje.


@Gasikfps: Jeżeli ktoś musi uczyć się takich spraw w armii to znaczy, że jego rodzice nie nadają się do pełnienia tej funkcji. Zresztą jak jedna z najbardziej patologicznych instytucji może uczyć kogokolwiek poza patusami wyznającymi tylko język przemocy? Najsilniejsza armia świata ma charakter ochotniczy a te potężne armie poborowe jak rosyjska właśnie pokazują swoją potęgę na
@marcooo80: A co tu dyskutować xD
Przegrywy, którym nie wyszło w życiu i jest dla nich bagnem, zrobią wszystko by się wyrwać ze swojego gnoju choćby na chwilę.
Dlatego wizja siedzenia "w nowym miejscu", gdzie dodatkowo każdy "zaczyna od zera" jest dla nich tak fascynująca. A do tego jakiś "ktoś ważny" mówi im kiedy mogą iść się wysrać, kiedy jeść i ogólnie sprawia, że wiedzą co mają robić.

Nikt normalny z
@marcooo80 ja nie mailem tego szczęścia iść do woja, zostałem od razu przeniesiony do rezerwy. Rocznik 90. Jednakże czasem mam wrażenie,że coś straciłem, te historie ojca, wujków. Jakby nie patrzeć to jakas przygoda. No i facet może trochę się porządku nauczyć i dyscypliny. Niektórym dziś baaaardzo tego brakuje.


Trzeba było się do ZHP zapisać, to byś miał to samo plus biwakowanie z harcerkami, ale nie #!$%@? takich głupot XDD

Mój stary był