Wpis z mikrobloga

@Emcis8: Zobaczymy jak będzie kaszlał po #!$%@? z Francją, ale jak wygramy to oficjalnie #!$%@? mi w dupe( ͡° ͜ʖ ͡°) patafrazujac kalsyka > tej bramy nie sforsował do tej pory żaden rycerz >
@Emcis8 Mnie nie dziwi ta wypowiedź. Michniewicz zarabia 200k miesięcznie, dzięki wyjściu z grupy dostanie premie i kontrakt do 2024 r. On ma w pompie jak gramy, jego osobisty cel został spełniony.
@Emcis8: Michniewicz to gbur i burak, tak samo jak jego lizodup Stanowski. Wystarczy zobaczyć jak reaguje na niektóre komentarze od dziennikarzy, działają na niego jak płachta na byka
@rybsonk: Bambo, prośba. Oglądałem każdy mecz Legii i to co grali za jego czasów to tragedia taka sama jak teraz w reprezentacji. Tylko, że wtedy nikt nie narzekał tak mocno bo zwalano to na Mioduskiego i ogólnie fakt, że to drużyna z Ekstraklasy.

To była katastrofa jakiej nie widział ten klub od wielu dekad. Minął rok i nadal nie mogą się pozbierać po tym bo mental dalej zarażony jak teraz u
@frems: normalnie, tak samo jak można grać totalną padlinę, a fartownie wygrywać - patrz mecz z Meksykiem, gdzie graliśm ultra srakę, a była realna szansa na wygraną, bo Lewy wywalczył sobie rzut karny.