Wpis z mikrobloga

nie rozumiem tego problemu, szkolenie trwa z 2 tyg gdzie wmiare cos tam pokaza i moze trzeba cos porobic. Koniec koncow jak bedzie wojna to predzej czy pozniej wszystkich wezma tylko jedni beda miec chociaz te 2 tyg szkolenia a reszta bedzie mogla liczyc ze wladza nie zrobi z nich totalne mieso armatnie i nie rzuci na front do obrony. Imo szkolenie powinno obejmowac obie plci.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 3
@Satan696: No ja też nie rozumiem dlaczego ludzie nie chcą być przez miesiąc- 3 miesiące pod kontrolą trepa, po co ludzie chcą mieć wolność, robić to co im się podoba. Nie rozumiem dlaczego ludzie na umowach zlecenie/B2B nie chcą mieć zniszczonej kariery przez zwolnienia w wyniku obowiązkowych ćwiczeń wojskowych, nie rozumiem czemu ludzie prześladowani w szkole nie chcą nagle żyć z 5-9 obcymi chłopami w pokoju bez prywatności, w ogóle nie
@karakanjaroslaw: to juz pachnie panikarstwem i psychoza, polecam jakies tabsy na uspokojenie.

@Reretos: Sam jestem na b2b i co do swoich partnerow biznesowych jestem pewien ze nawet jakby wyslali by mnie na 3 miesiace to nie bedzie z tym problemu. Co do trepow to troche czasu minelo od czasow kiedy powolywano do zasadniczej i mysle ze mentalnosc wojska tez od tamtego czasu sie zmienila. Co do innych argumentow, rozumiem ze