Wpis z mikrobloga

w moim życiu pojawiają się ostatnio wyłącznie cudowne rzeczy jak stagnacja, zalążki depresji, wypalenie zawodowe, problemy zdrowotne i niepowodzenia miłosne


@zGdyniMlodyG: zaczynam podejrzewać, że obecność na tym tagu może w ten sposób wpływać na życie. Pięknie pachniesz, ale jest mały haczyk. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Żartuję. Perfumy są lekiem na całe zło. Więc. Do zobaczenia pod paczkomatem, Mirek.

@lysowsky: obecność na tym tagu poprawia mi humor ze względu na ludzi którzy tu są no i same perfumy które dają chociaż odrobinę ekscytacji gdy oczekujesz na paczkę a później ja odbierasz i aplikujesz po raz pierwszy by kolejnego dnia pachnieć nimi w pracy i czekać na komentarze gdzie każdy wie że ja zawsze czymś pachne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zGdyniMlodyG: Niby się czeka na komplementy, ale wczoraj jak dostałem grupowy komplement i się babki zleciały zapytać co to to spaliłem jana że nie pamiętam, że mam taką próbkę z drogerii... jakoś miałem opory przed powiedzeniem versace eros, bo dla osób nie w temacie versacze brzmi jak top luksusu i nie wiedzą że przy 200ml to wychodzi dwa razy taniej niż mała flaszka bruno bannani z rosmana, a wszyscy wiedzą że