Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #stopagresjidrogowej #policja #mandat

Z 5 lat temu wysłałem na mejla #stopagresjidrogowej link do mojego google drive'a by sobie pobrali film i wystawili gościowi mandat. Odpisali, że mam im wypalić płytę z nagraniem i przynieść na komendę. Oczywiście, że mi się odechciało, więc jakiś pacan który mi zajechał drogę nie dostał żadnej nauczki. Minęło trochę czasu, więc licząc na to, że jednak tam ktoś poszedł po rozum do głowy i zwiększył ten limit. Dzisiaj znów chcę wysłać jakiegoś wariata co zrobił w minutę z 10 wykroczeń i co ja widzę na stronie #stopagresjidrogowej? Nadal płyta, ewentualnie mejlem filmik maks. 20 MB. Matko boska, tam się serio nic nie zmieniło? Jak ja mam wysłać filmik 20 MB skoro to jest jakieś 10 sekund, a jakbym skompresował, to by nic nie było widoczne, bo wydarzenie miało miejsce nocą na ekspresówce. #zalesie

Naprawdę mireczki wysyłacie im mejlem filmiki 20 MB czy to po prostu na stronie nadal wisi taka informacja, ale już nikt się tym nie przejmuje, bo to oczywiste, że to niepraktyczny limit? Jak ja mam im film dostarczyć bez pójścia na komendę? #kiciochpyta

Dzięki za pomoc.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638a2a264bf3873caced8de4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
@xTortox: największy? Chyba przesadzasz ;) To była sprawa dotycząca wykroczenia Sierzanta Bagiety, niestety umorzona bo Bagieta się nie przyznał a screen bez daty niestety nie nadaje sie do sądu ;) chociaż czułem że pan prowadzący nie bardzo lubił pana Bagiete i nie chciał kończyć sprawy ;)