Wpis z mikrobloga

Ale będę kisnąć jak zaczną wzywać do wojska tego typu "facetów" xD Przecież oni tam się rozpłaczą po 5 minutach jak im każą sciągnąc rurki, odbiorą iPhona a jedynymi kosmetykami bedzie szare mydło hehe.

Możecie mówic co chcecie ale pokoleniu Z przyda się wojsko bo to co się dzieje to dramat. mam wrażenie połowa młodych jest taraz LGBQWERTY. A tutaj w kamasze i czołgać się w błocie hehe. No ale przecież chcieliście walczyć z rosją, myśleliście że ta walka polega na rysowaniu kredkami pod ambasadą popijając sojowe latte?

#wojsko #bekazlewactwa #wojna #ukraina #bekazpodludzi
Viado - Ale będę kisnąć jak zaczną wzywać do wojska tego typu "facetów" xD Przecież o...

źródło: comment_1670008673OsiLxHqV09TYgCDNcYWcPO.jpg

Pobierz
  • 105
@stjimmy:
W każdym z krajów które mają w MON kobiety odpowiadają za wszystko co się dzieje w MON żołnierze, Kobiety pełnią raczej funkcję reprezentacyjną, więc nie wiem co to za porównanie 'Ministrowie obrony Norwegii, Szwecji, Holandii, Niemiec' vs 'Minister Obrony Rosji' .

Nie wiem co miałeś na mysli wstawiając ten obrazek, może nam odpowiesz ?
z tego co wiem mon Norwegii, Szwecji, Holandii, Niemiec nie walczy, walczy ich armia a to ze przewyższają kacapow pod kazdym wzgledem nie jest zasluga mon a żołnierzy.


@printHelloWorld: a żołnierze nie walczą bickiem i heteroseksualnością, tylko sprzętem.
Ważniejsze, czy sprawnie manewruje dronem, niż czy potrafi wyrwać sosnę z korzeniami.
Czy dobrze i szybko wprowadzi namiary do himarsa, niż czy wywlecze btr-a z bagna jednym ruchem przedramienia.

Jeden #!$%@?, czy chodzi
@Viado: ja zacznę kisnąć jak zaczną wzywać stulejarzy z wykopu. Wtedy to dopiero będzie płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wykopków to wojsko powinno profilaktycznie przeczołgać, może chociaż z części by się zrobili mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stjimmy:
Ale ta beka nie ma sensu i odzwierciedlenia w rzeczywstości, w krajach zachodnich które wstawiłeś te kobiety są tylko elementem reprezentacyjnym mon nie mają żadnego wpływu na swoje armię, bo jaki wpływ może miec 60 letnia kobieta która z wykształcenia jest nauczycielką historii.... ?

W przeciwieństwie do kobiet osobą decyzyjną jest Szojgu który na nasze szczęscie widać jak zarządza, zarządzał i będzie zarządzać armią kacapii.
W przeciwieństwie do kobiet osobą decyzyjną jest Szojgu który na nasze szczęscie widać jak zarządza, zarządzał i będzie zarządzać armią kacapii.


@printHelloWorld: no zajebiście zarządza, jak tam dostawanie oklepu? xD

zapewniam cię że to :

'Nie potrafi manewrować dronem',

'nie potrafi wprowadzić namiarów do himarsa'

a te które wymieniałeś poniżej zapewne potrafi robić z wielką dokładnością.


@printHelloWorld: [potrzebne źródło] xD