Wpis z mikrobloga

@Dariel: Statystyki to jedno a gra to drugie.Nie wiem czy zauważyłeś ale napisałem o Suarezie w Prime a ten przypadał na sezon 15/16 gdzie wygrywał złotego buta w erze Ronaldo i Messiego,Lewy mógł tego dokonać dopiero kiedy jeden i drugi zaczęli mieć zjazd formy.Lewy jest większym profesjonalistą daltego też odbija się to na golach aktualnie gdzie Luis od 2 lat raczej nie przykłada już piłce większej uwagi.Według mnie trzeba być totalnym
Kriten33 - @Dariel: Statystyki to jedno a gra to drugie.Nie wiem czy zauważyłeś ale n...
@Kriten33: Nie chce mi się teraz analizować dokładnie jego występów w zestawieniu z innymi - może Ronaldo, może Lewy, może Benzema, może Zlatan, może Aguero. Trochę tego było i na pewno nie pokuszę się o jednoznaczne stwierdzenie że ten czy tamten byli najlepsi. Na pewno natomiast Suarez zasługuje na miano największego #!$%@? wśród napastników w ostatniej dekadzie.

a no i oczywiscie Lewy nabijał gole w ogórkowej Bundeslidze,a Luis w najmocniejszej la
@enzojabol: Totalnie poważnie to napisałem.Doceniam Lewego jako piłkarza bo lepszego nie mieliśmy i pewnie nie będziemy mieli ale fakty są takie że jednak La liga w tamtym czasie była o wiele wiele lepsza od bundesligi,więc nie rozumiem co masz na myśli,przypominam że w 2014 miałeś Hiszpański finał potem, w 2015 wygrała hipszńska drużyna, w 2016 znowu miałeś Hiszpński finał,w 2017 znowu wygrała hiszpańska drużyna w 2018 po raz kolejny wygrała Hiszpańska
@Kriten33: A Barcelona w tamtym czasie była o wiele lepsza od Bayernu więc o bramki było znacznie łatwiej - Suarez miał wokół siebie o wiele lepszych partnerów. Sorry ale robienie takich "zestawień" jest totalnie bezsensowne moim zdaniem czego trochę dowodzi obecny sezon - Lewandowski i Halland poszli z tej ligi pastuchów do "wielkiego piłkarskiego świata" i ten wielki świat póki co zamiatają.

I ta "ogórkowa" Bundesliga w poprzedniej dekadzie to 2x
@Kriten33 chyba Ty jestes fanem Barcy. Lewy strzelał na kazdym turnieju, wygrywał wielw trofeów, strzelał wiele bramek i ma wiele rekordów (5 bramek Wolsfburg, 4 Realowi, najszybszy hat-trick, rekord bramek w Bundeslidze i jeszcze sporo innych).
Dodatkowo, Lewy jak czegoś nie potrafil to się tego uczył. Mówili, że nie umie dryblowac, nauczyl się. Ze slabo przyjmuje pilke, nauczył się. Karne? Jeden z lepszych wykonawców na swiecie, mimo że ostatnio 2 razy nie