Wpis z mikrobloga

@somv: Ona ma ogromnego farta, że trafiła do wytwórni, w której właściciele robią wszystko, by wypłynąć na szerokie wody. Pomaga jej fakt, że to firma specjalizująca się w tworzeniu efektów specjalnych.
@iOskarpl: Przede wszystkim występ w American Song Contest był świetną decyzją, bo zyskała zainteresowanie zarówno w Stanach jak i w Korei. Ogólnie uważam, że będą dalej celować jednak w amerykańską/międzynarodową publikę i to jest dobry kierunek. Alexa wpisuje się w k-popowe trendy, a jednocześnie jest "swoja", to dziewczyna z Oklahomy, można ją zaprosić do każdego programu i normalnie z nią pogadać.
@somv: Alexa była niesamowicie blokowana w Korei i wycinana z programów. Pamiętam, co się działo w 2020 i 2021. Ja mam jednak z nią malutki problem. Nie potrafię się do niej personalnie przekonać. Wydaje mi się sztucznym, komercyjnym, fałszywym tworem, dlatego nie mógłbym być w jej fandomie.
@iOskarpl: Ja mam zgoła inne wrażenie, znam ją głównie z podcastów DIVE Studios, gdzie była częstym gościem czy to Deabak Show czy Get Real (a teraz chyba nawet ma tam jakąś stałą robotę), i raczej wydawała mi się bardzo naturalna. Ale generalnie za dużo o niej nie wiem, znam ją głównie od strony czysto muzycznej. I o ile te wcześniejsze kawałki mi nie podchodzą, to od "Xtra" zdecydowanie zyskała moje zainteresowanie.