Wpis z mikrobloga

Hhc-o amnesia od perpetua, spoko działanie jak poprzedni kartridż którego mam jeszcze połowę
Czyli w działaniu jak indica, dobrze wgniata, dobre na sen (palę wieczorem tylko)
Dym: zapach jak poprzedni (chyba gelato czy coś), nie wali skunem, w ogóle słabo czuć cokolwiek, jedyny minus to troszkę "drapie" przy zaciaganiu się.
Moc: wzieleem 3 buchy nieduze takie jak przy paleniu papierosów z 30 minut temu, już trudno mi się pisze , leżę ociężały na wyrze (jak wyżej jak po Indi), siada na oczy, zapewne jeszcze z godzinę pooglądam głupoty i oczy mi się same zamkną. Duży plus że. Nie wchodzi od razu jak madżonga, tylko się rozkreca
Polecam osobom które mają problem z zaśnięciem, o tym którzy nie mają dojścia do skuna, albo boją się przypalu przez zapach itd

#hhc #hhco #wykopjointclub #chemol
  • 5
@Werben: paliłem póki co dwa tylko ta amnesie i mango kush, oba to typowe stonery, nie wiem jak z innymi, ale domyślam się że wszystkie podobnie wchodzą
@Krtb: czy ten różne "smaki" w HHC to sądzisz, że mają różne działanie? o ile sativa/indica różnią się składem CBD/THC i innych kannabinoidów, to w przypadku HHC w penie np. 99% to powinien to być w teorii tylko ten 1 + wg. mnie jakiś walor smakowy