Wpis z mikrobloga

#rozowepaski są jakieś dziwne. Do tej pory zawsze starałem się być prawdziwym gentlemanem - zawsze puszczałem kobiety przodem (niby norma, ale wbrew pozorom to coraz mniej takich na świecie), byłem na każde skinienie, zawsze "proszę, dziękuję, przepraszam" Staram się być zawsze opiekuńczy względem płci przeciwnej i kobiety to wykorzystują, widzą że wystarczy zrobić maślane oczy i ja lecę. Jestem dobrze wychowanym facetem, wiem co wypada mężczyźnie i jak powinna się zachowywać inteligenta kobieta, ale od kiedy zacząłem się zachowywać jak ostatni cham, zauważyłem że większość pań zaczęła mnie autentycznie podrywać i interesować się moją osobą. Serio k---a, co jest z tymi babami? Chcesz być miłym, inteligentnym, umiejącym pogadać na każdy temat, opiekuńczym, umiejącym słuchać facetem, to albo cię taka olewa, albo w przypływie szczęścia trafiasz do #friendzone Ale zaczynasz tylko zachowywać się jak burak, wyrywać dupencje na teksty z internetów, "widzisz te gwiazdy, przy tobie to c--j" i taka sika po nogach? Co to jest ja się pytam? Czy autentycznie to się wszystko tak p------o, że teraz wystarczy być zwykłym prostakiem - nieumiejącym się wysłowić przygłupem, który wyrywa laski na teksty z podstawówki? Do tej pory zawsze byłem "sympatycznym kolegą, z którym można pogadać i na którego można liczyć" (autentyczny cytat pewnego różowego paska), ale dopiero musiałem zacząć robić z siebie tępego idiotę, który będzie sztucznie pompował swoje ego i udawał samca alfa, żeby jakaś się obejrzała? Serio?

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #logikarozowychpaskow
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frikuu: kobieta wyczuwa jak ktos jest przegrywem i tyle. Jak jestes na każde skinienie każdej łaski to jest to frajerstwo. Weźmiesz ślub i dalej będziesz tak robić?
  • Odpowiedz
@frikuu: coś w tym jest co piszesz, laski lecą na chamów i prostaków, ale to do czasu gdy taki ją pobije albo skatuje wtedy ma do wszystkich pretensje tylko nie do siebie, podczas gdy mogłaby mieć niebo z kimś normalnym jak np ty, ale nie one muszą mieć faceta "macho"...
  • Odpowiedz
@frikuu: ech co za bzdety. Nie lepiej po prostu być sobą a nie stylizowac się na kogos kim sie nie jest? Jesli zawsze dostosowujesz swoje zachowanie pod publiczkę to sie nie dziw ze nie mozesz znalezc normalnej dziewczyny.
  • Odpowiedz
@omgyolk: A gdzie ja napisałem że się na kogoś stylizuje? Napisałem, że zachowując się jak ignorancki cham i wielki "bad boy" (widać takich lubicie) zauważyłem, że więcej pań się do mnie klei niż gdy trudzę się, aby było miło i panna doceniła mój charakter i starania. Więc nie warto być takim uczynnym i miłym gościem, bo raz że jest się traktowanym jak ciepła klucha i p----ś, a dwa że większość
  • Odpowiedz
@frikuu: No to nie wiem jak to inaczej nazwac, ale jak raz sie jest milym gosciem po czym zmienia sie o 180 stopni i nagle staje sie chamem no to: stylizuje na kogos kim nie jest albo jest zwyczajnie chory psychicznie
  • Odpowiedz
@omgyolk: Może źle się wyraziłem - jestem zawsze miłym gościem, a to był swego rodzaju test z mojej strony, w którego początkowo powodzenie nie wierzyłem. Ale jak widać zostałem po raz kolejny zaskoczony - nie wyobrażałem sobie, że jest tyle pustych panien, no ale cóż... Czegoś mnie to też nauczyło.
  • Odpowiedz