Wpis z mikrobloga

@bury256: Grałem tylko w super Mario party i po obejrzeniu filmów jak wyglada superstar - zdecydowanie superstar. Mario party ma beznadziejne plansze i zepsutą ekonomie - jest fun ale jednocześnie jest prawie zerowa rywalizacja IMHO
@bury256: Ja mam tylko superstars, ale moi znajomi grali już w super mario party i właśnie superstars. Twierdzą że superstars jest sporo lepsze. Na pewno by było ciekawiej gdyby były też gry ruchowe, ale dzięki temu można w to grać na każdym padzie. Z tego co widziałem na gameplayach mapki są dużo bardziej rozbudowane w superstars. Nie ma też jakiejś durnej mety że każda postać ma inną kostkę, więc nie ma
Nie ma też jakiejś durnej mety że każda postać ma inną kostkę, więc nie ma też lepszych i gorszych postaci tak jak to jest w super mario party.


@TwojaStaraGaming: Mety? Kto to traktuje jako competitive game? Ta gra to nic innego jak rozbudowany chinczyk by sie bawic z dziecmi lub pijanymi znajomymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bury256: Do super Mario party potrzebujesz oryginalnych joyconow to miej to na uwadze.
Nawet moja żona gra z synem a ma kompletnie lewe ręce do konsol,fajna gra.