Wpis z mikrobloga

#mecz
przesłuchałem sobie konferencję pomeczową. Przed mistrzostwami nie darzyłem michniewicza symaptią, dlatego tych mistrzostw


nie oglądam, ale to co on tam #!$%@?ł to jest dramat XD Syndrom oblężonej twierdzy, każdy, komu przeszkadza styl, a raczej jego brak, to hejter, który chce odebrać radość z awansu xD Ta chamska pyskówka do chlopa z sao paolo xD Aż dziwne, że nic o spoconej koszulce nie wspomniał xD
Chłop przez całą konfę podkreśla jaki to chytry plan mieli z tymi kartkami i jak to wszystko było przekalkulowane, jak to kontrolowali wydarzenia, podczas gdy Argentyna spokojnie mogła władować z 3 bramki więcej, a Meksyk cisnął i też mógł strzelić 2-3 więcej XD

No nie da się mu kibicować, meczu w 1/8 nie obejrzę, liczę na jakiś srogi #!$%@?, bo to jedyna szansa na #!$%@? michniewicza.szkoda tylko tych pilkarzy, bo tu naprawde byla szansa na dobry wynik, ale jak sie broni 9-10 pilkarzami, to naprawde nie ma szansy na jakikolwiek kontratak, bo zanim ktokolwiek dobiegnie do Robercika, to tam juz jest podwojenie i strata pilki.
  • 11
@Aragon368: Jak jedziesz na mistrzostwa świata i jesteś trenerem to nie do końca dobre jest mówienie twoim podopiecznym, że wiemy na co się nastawiamy, celem jest 4 mecz. Jak już się tam dostałeś to jedziesz po to żeby wygrać i co by się nie działo masz gryźć murawę, i taki powinien być mental trenera, a nie, że wmawia swoim piłkarzom, że nastawiamy się na przegraną z Argentyną. Tak ich nastawił i
@damian-powazka98: może #!$%@? przykład zastosuje, ale nawet w fifie, w trybie selekcjonera masz do spełnienia cele. Aktualie uważam, że te cele są spełanianie przez misia co by o nim nie mówić, zdobyliśmy awans z grupy MŚ, za 2 lata ME, wtedy mamy wieksze pole do popisu, zeby oceniac czesia. Osobiscie pierwszy trener, ktorego pamietam to beenhaker, a dzisiaj patrzac na wyniki to bylem zdziwiony, ze nie doprowadzil nas do zadnych mistrzostw,
@Aragon368: Misia xD jak to knur sprzedajny.
Może i cele są spełniane, ale my w ogóle o kadrze nie myślimy przyszłościowo. Wiecznie jest to samo, laga i #!$%@?, nie zależnie od tego czy byśmy mieli Messiego czy Ronaldo czy Lewego czy wszystkich razem wziętych. Zawsze to będzie wyglądało tak samo przez taktykę trenera.
No ja uważam generalnie że Benhaker był jednym z najlepszych trenerów naszej reprezentacji, chociaż może źle to zapamiętałem,
@damian-powazka98: wierze, ze 98 w towim nicku to twoj rok urodzenia, wiec pamietamy podobne mecze. No to #!$%@? bez owijania w bawelne i bez pisania rozprawek i zachowania elokwentnych slow XD gramy gowno, ale to dziala, mecze benhakera i nawalki zapewne tylko napedzaja nasze wspomnienia, uwazamy, ze wtedy gralismy dobrze, ale pewnie gralismy gowno
@damian-powazka98: najbardziej szkoda w tym wszystkim jest mi lewego, bo on sie stara, widac to bylo po jego pierwszym mundialowym golu. Po tym jak w legii go nie chcieli w bundeslidze stworzyl legende, w LaLidze stara sie jak moze, to w reprezentacji nie potrafi, bo nie ma z kim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aragon368: jak Beenhakker nie doprowadził do żadnych mistrzostw jak za niego awansowaliśmy pierwszy raz w historii na euro(i wtedy na euro grało jeszcze 16 drużyn więc sukces porównywalny do awansu na mundial)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aragon368: czy ja wiem czy ciekawe, awansować awansują ale potem będzie ciężko. Jak dla mnie po mundialu pomimo wyjścia z grupy Kulesza powinien wymienić selekcjonera na jakiegoś lepszego(najlepiej jakiś zagraniczny ale nie bajerant typu Sousa czy Cannavaro xD tylko ktoś taki jak Beenhakker właśnie, z doświadczeniem i ogromną wiedzą którego piłkarze będą szanować i słuchać)