Wpis z mikrobloga

#mecz
Ale mnie #!$%@? pisanie, że nie zasłużyliśmy na awans xD
To kto zasłużył? Arabia? Meksyk? Trzeba mierzyć siły na zamiary, jak ktoś oczekiwał że będziemy grać jak równy z równym na jednego z faworytów do mistrzostwa to sory ale jest debilem xD
Mieliśmy lepszy bilans mimo że w każdym meczu sędziowie byli przeciwko nam więc awans uczciwy i należał się jak psu buda
  • 13
@mawmawy: Z takim rywalem jak Argentyna zakładnie żeby grać na 0-0 to jest czysta głupota. I tutaj na serio trzeba zauważyć to, że ten mecz i w sumie cały awans nam w pojedynkę uratował Szczęsny. Gdyby nie złapał takiej top formy na mundial, to ten mecz skończyłby się może i nawet dwu cyfrówką. Nie oddaliśmy żadnego celnego strzału, jeden nie celny oddał Glik po stałym fragmencie. A wystarczyło założyć jakiś wyższy
@Reinspired może i jestem odklejony, nie wiem. Ale wiem jedno, #!$%@? się znasz jeśli liczyłeś na piękną grę z naszej strony xD chyba każdy z dwucyfrowym IQ wiedział już przed meczem, że o awansie zaważy bilans a nie piękna gra pileczką xD
@mawmawy: tak i dlatego obstawilem 2:0 na Argentyne i zainkasowałem 130 zł xDDD Ty siebie słyszysz? za te grę nie należał się awans ale Ty wciskasz te swoje wypociny i analizy niczym Stanowski klepiący po brzuchu Michniewicza - albo grasz albo spie^dalaj tak to powinno działać - wstyd i jeszcze raz wstyd
@Reinspired cóż, sory że zbytnio się nie angażuje w tę rozmowę ale bekę mam z takich niedzielnych kibiców, którzy już zapomnieli że jesteśmy #!$%@?ą polską i wykręciliśmy wynik w #!$%@? powyżej oczekiwań. Zero obiektywizmu, jeszcze najlepiej poszczekać w necie że nie dominowaliśmy faworyta turnieju xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mawmawy: to się ciesz z wygranej tylko w jakim celu ? Jaki jest cel tej wędrówki? Wyjście z grupy iiiii??? Udowodnienie czego? Że się miało farta? Ambicje Polaków- 500 plus i jakoś to będzie xD nie wmawiaj mi swojej fantazji - beke cisnę z takich łaków jak Ty którzy jarają się awansem z dupy trochę samokrytyki a nie pompowanie balonika xD