Wpis z mikrobloga

@mookie: Przed przybyciem micka i innych frustratów na tagu było kilka razy mniej contentu, a mimo to był dużo bardziej wartościowy. Ludzie sobie rozkminiali rzuty mieszkań, projekty domów, doradzali się na temat aspektów prawnych czy wyboru zabudowy kuchennej. Już pominę to, że wielu wartościowych użytkowników, którzy nie byli teoretykami i dysponowali sporą wiedzą się stąd zwyczajnie zmyło, bo nie każdy ma cierpliwość dyskutowania z dziećmi lub osobami zaburzonymi psychicznie. A spamerzy
Pobierz Dusk_Forest77 - @mookie: Przed przybyciem micka i innych frustratów na tagu było kilk...
źródło: comment_1669828498jlTRAh8lub8MHvwvZWgBaA.jpg
@mookie: A co Ty #!$%@? mysłałeś, że jakieś trybunał tu powołamy, który zadecyduje, co jest gówno contentem, a co nie? ;) Mam takie zdanie na ten temat i tyle, z resztą nie tylko pewnie ja. Ile można pisać o jednym i tym samym, żarty powtórzone po x razy robią się mało śmieszne i smaczne. Komu jak komu ale Mi akurat nie możesz zarzucić, że jestem spamerem, szkoda by mi było zwyczajnie
@mookie: stajesz w obronie takich zachowań? Jak ktoś kogoś wyzywa od pedofili, bo tak uważa to bronisz takiej

@moderacja lubi dawać bany, za nazywanie kogoś śmierdziuszkiem, tutaj jakoś nie widzicie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja się ciebie nie czepiam, ale twoja wybiórczość jest śmieszna. Napisałeś, że przeszkadza ci spam to odbiłem piłeczke.


@mookie: to odbij piłeczkę, powiedz kto wyzywa od pedofili czy życzy