Wpis z mikrobloga

Siema, otworzyłem z kobitą kawiarnie w #szczecin. Sikorskiego 8, obok wydziałów #zut. Serdecznie zapraszamy! Kanapeczki, panini, tosty, ciacha, oczywiście kawa i herbata. Będziemy też niedługo na #toogoodtogo, więc możecie na próbę odebrać od nas paczkę ( ͡º ͜ʖ͡º

Zapraszamy też na FB: pobudka szczecin
IG: pobudkaszczecin

Jak wspomnicie, że jesteście z wykopu to macie ciasto bananowe do kawy gratis, a wiadomo, że gratis to uczciwa cena :)
8Dawid88 - Siema, otworzyłem z kobitą kawiarnie w #szczecin. Sikorskiego 8, obok wydz...

źródło: comment_1669811706wy1gAKyNrllU7m0ivvpnXm.jpg

Pobierz
  • 105
@8Dawid88 odważny jesteś i życzę powodzenia:) 2 lata temu tuż przed samym covidem już miałem termin na kupno lokalu pod restaurację. Całe szczęście wypadał akurat w czasie kiedy zaczęła się pandemia i zamykanie wszystkiego przez co nie zdążyłem nic podpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak będę przejezdżał przez Szczecin to z pewnością zajdę ;) jeszcze raz powodzenia!
@8Dawid88: Życzę powodzenia ale chyba będziesz musiał mocno zwindować ceny by wyjść z szacunkiem dla siebie. Dlatego chyba dobrą atmosferą, cokolwiek to nie znaczy, musisz walczyć bo ceną dziś za bardzo nie ma jak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ochar: @m4competition: czekajcie, bo nie rozumiem. Richmonta na Allegro mogę sobie kupić za 3zl / saszetkę. Załóżmy, że właściciel kawiarni też. Zatem przy narzucie 100% cena herbaty powininna wynosić 6zl licząc koszt samej saszetki. Więc pozostałe 4zl kosztuje mnie 400ml wrzątku, plasterek cytryny i 12g cukru???

A co do kawy - skoro płacę za amortyzację ekspresu, to dlaczego doppio kosztuje często 2-4zl więcej? Aż o tyle bardziej zużywają się żarna/ostrza