Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer też bym się chętnie czegoś pouczył, pozwiększał kwalifikacje zawodowe itd. Problem tylko w tym, że do tego potrzebne są uprawnienia, a więc formalności są/będą i tak ważniejsze od faktycznej wiedzy + rynek pracodawcy + nic mnie faktycznie jakoś szczególnie nie interesuje, a jeśki interesuje to jest zbyt czasochłonne na to abym się za to brał (spory materiał i też potrzebne uprawnienia na sam koniec). Czuje się jak w jednej wielkiej klatce
@cebularz_szkorbutnikowy nope, blackpill który jest tutaj opisywany ma naukowe potwierdzenie ale nie znajdziesz go na wykopie. Dickpill nie ma chyba za bardzo naukowego potwierdzenia i jest tylko humorystycznym wysnutym z palca czymś tam, chociaż to prawda, że one lubią duże. Tak czy tak to wszystko co zarówno Ty jak i op napisaliście zbiega do jednego - czytanie wysrywów blackpillowych kiedy juz znasz blackpilla (z doswiadczenia, obserwacji, gdy zobaczyles juz jakies tam wyniki
blackpill który jest tutaj opisywany ma naukowe potwierdzenie ale nie znajdziesz go na wykopie.


@Ksut_Melodi: No o to mi się właśnie rozchodzi, że w tej formie w jakiej jest tu opisywany nie ma. Ja czytałem te badania które rzekomo potwierdzają blackpilla i różnice w aktyności seksualnej osób atrakcyjnych i mniej atrakcyjnych są tak naprawde małe.

Przytoczę teraz z pamięci ale np niskie osoby średnio mają w życiu 6 partnerek seksualnych a
@cebularz_szkorbutnikowy tyle, że na blackpillu najczęściej ludzie nawet nie hiperbolizują. Na przykład gdy ja piszę coś blackpillowego to nie jest tak, że sobie to dokoloryzowuje, hiperbolizuję, tylko piszę jak to faktycznie widz kropka w kropkę w moich realiach. Oczywiścir ludzie są rozni i maja rozne warunki, przez to wiekszosc mnie nie zrozumie albo wezmie za urojenia mizoginistyczne czy cos tam, choc w rzeczywistosci (tej mojej) to co pisze to prawda.

Np jak
@Polnischefuhrer poprzez blackpill przegrywy odkrywają co jest postrzegane jako atrakcyjne przez kobiety, odkrywają to co dla większości jest oczywiste a niektórzy z nich mają jeszcze o to pretensje że jak to kobiety śmią śmieć wybierać dla siebie najlepszą partie opierając swój wybór na wyglądzie czy statusie społecznym.