Wpis z mikrobloga

nie mogę dorównać mu zarobkami i wiedzą - zacznę tyrać jego rodzinę. Zobaczcie z kim macie do czynienia.


@Stivo75: ale ty sam to robiłeś i to wiele razy. Chciałeś robić dokument o hejterach w internecie a sam jesteś największym z nich.

pisałeś teksty że czyjaś matka jest prostytutką.
pisałeś że z kimś się spotkasz i załatwisz sprawę sugerując pobicie.
zastraszałeś ludzi.
Jeszcze teraz gardzisz i śmiejesz się z pracy magazyniera.

Naprawdę
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Napisz Kryspinku o tym jak wjeżdżałeś na moją rodzinę. Czemu się do tego nie odniesiesz? Słucham?


@Stivo75: bo by być fair musiałbym wyciągnąć pierdyliard rzeczy w których ty najeżdżałeś na inne osoby. Przypominam ci, że sam wczoraj dużo dużo wcześniej np. #!$%@?łeś się do córki jakiegoś randomowego mirka.

A co do "najeżdżania na rodzinę" ty mój narcyzku - to nie. Ja najeżdżałem na ciebie, ale mogłeś tego nie zauważyć
Kryspin013 - > @Kryspin013: Napisz Kryspinku o tym jak wjeżdżałeś na moją rodzinę. Cz...

źródło: comment_1669717053hxiLhreQeN2jDEcYj4bozo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Człowieku, dalej najeżdżasz na moją rodzinę. Odpieprzysz się od mojej rodziny czy nie?


@Stivo75: Teraz starasz się prowadzić narrację że ktoś atakuje twoją rodzinę. Tak nie jest. To nie jest fakt. Ale ty sam atakowałeś rodziny w tym samym wpisie.
  • Odpowiedz