Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czynszojadom się od wysokich stupek i braku alternatyw mieszkaniowych dla ludzi w głowach przestawiło.


@Kamokamo: pytania o zarobki miałem już w 2016 roku jak wynajmowałem więcej niż kawalerke, i niestety nie tylko raz.

Raz to było nie pytanie, a przymus okazania umowy o prace (nigdy tam nie wróciliśmy z różową), drugie to było luźne pytanie, na zasadzie "ok, Twoja sprawa jak nie chcesz mówić" - to wynajęliśmy, 2250zł za 4 pokoje
@Samael2: Masz racje, właściciele u których wynajmuje też pytają o zarobki wynajmującym. Tylko z tego co mi mówili to nie proszą o paski a pytają wprost o zarobki. Ja trochę po znajomości wynajmuje i tego ode mnie nie wymagali.
Mieli już bardzo uciążliwych lokatorów (miałem nieszczęście ich poznać) których nie mogli się pozbyć. Niestety prawo zostało zmienione z jednego ekstremum: wyrzucanie z dnia na dzień ludzi na bruk. Na drugie ekstremum:
problem jest odwrotny! Plebsowi od niskich stópek się coś #!$%@?ło że własnościowe mieszkanie, oczywiście w centrum top 3 miasta, jest prawem człowieka xD


@andrej2: Akurat dzbanow którzy uważają mieszkania za dobra inwestycyjne powinno się walić prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)