Wpis z mikrobloga

@woda48: nawet nie doczytałem że ty masz problem z portfelem. Miałem kupować doładowania skądś ale w takim razie nawet nie próbuję.

Może być różnie, może im coś globalnie nie działać a dodatkowo jak kilka razy ci płatność nie wyjdzie to blokują po cichu na dzień czy coś i nic nie zrobisz.
Dzisiaj przedłużałem plusa na 2 lata do przodu. Kupowałem w apce na telefonie, vpn na turcje a płatność karta cinkciarz. Przeszło bez problemu dwa razy
@woda48 zrób VPN na telefonie, udostępnij hotspota na konsoli i spróbuj.
Lub VPN na telefonie i przez apke ps kupić. Z tym, że ten sposób zadziałał mi raz, a następnie miałem ten sam komunikat co ty, a zrobiłem sposobem z hotspotem i przeszło zaraz. Warto próbować kilkanaście razy, poczytaj sobie komentarze na pepper.
@woda48: Miśki, znalazłem workaround dla osób mających problem z zakupem PS PLUSA w Turcji.

Próbowałem kupować z karty Cinkciarza, ale nie szło (ani przez VPNy ani normalnie ani z PS4 ani w żaden inny sposób). Po wielu nieudanych próbach i "something went wrong", zmieniłem konsolę na PS5 (nie wiem czy to ma znaczenie, ale opisuję cały przebieg).

U mnie wyglądało to tak:
1. Miałem doładowany portfel na 460 lirów, w związku