Wpis z mikrobloga

@RobiS: Co za urwy ebane! Pracowalem kiedys w firmach logistyczno- wysylkowych i tam sa pewne standardy jezeli chodzi o pakowanie towaru i takie cos nie wchodzi w gre! Nawet jak wysylalismy karton tasmy klejacej to musielismy wlozyc go w drugi karton. Reklamuj to gowno, to juz nie jest pelnowartosciowy towar, nawet jak mialbys to uzyc do podcierania dupy to jakby nie patrzec to nie jest sprzet ze zdjecia z oferty.
Kilka dni temu w ten sam sposób przyszła mi maszynka z amazonu. Czasami na wieczku pudełek jest taki mały kawałek taśmy chroniącej przed otwarciem, tutaj nawet tego nie było.
@tomaszek86: moge jakoś zgłosić zwrot, czy coś takiego, opisując ze karton był uszkodzony, wysłać zdjęcia i w razie jakby faktycznie kazali mi odesłać to anulować to? xD
polece w wuja tak samo jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidzior: nie fake XD sam byłem w szoku jak podszedłem do paczkomatu i zobaczyłem tam na wierzchu pudełko lego bez dodatkowego zabezpieczenia xD
rzecz w tym, że model jest kompletny, już go złożyłem ale chce polecieć w kulki z nimi, a z tego co słyszałem to czasami jest tak, że reklamowany towar pozwalają sobie zostawić a kasę zwracają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
@RobiS: tak, ale też nie. ;)

Tak się składa, że wiem, jak działa wysyłka w Amazon i wiem, że nie ma #!$%@? we wsi, aby pudełko obojętne z czym wyjechało w takim stanie, jaki pokazałeś na zdjęciu.

Zrób reklamacje, jak Ci się chce, daj mi jej numer na PW, zobaczymy jak sprawa wygląda. Ale mi to śmierdzi Mirasaaaaas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)