Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, dejcie kilka plusów, bo dzisiaj wieczorem żegnam moje kitku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozsiany nowotwór płuc z przerzutami. Dzisiaj jest już naprawdę kiepsko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uratowaliśmy ją 6 lat temu w zimę, przyszła zmarźnięta, lekko kulawa. Koci katar, praktycznie brak zębów. Potem okazało się, że prawdopodobnie w ten sam dzień, w który do nas trafiła, była postrzelona - miała kilka śrutów w ciele.
Poza tym to bardzo wdzięczny i kochający kitku. Często wypadał jej język i to naprawdę nieźle, ale będziem ją dobrze wspominać. Mam nawet takie jej zdjęcie (pic rel) xD

Do minusujących (albo raczej tych, którzy chcieliby dać minusa, ale mirko), wiem, że to sierściuch, ale naprawdę kochany. Życzę wam takiego kitku.

#koty #gorzkiezale
Pobierz Akayari - Mireczki i Mirabelki, dejcie kilka plusów, bo dzisiaj wieczorem żegnam moje...
źródło: comment_1669638066X6PXo4XTHCmxsduVR0gBjJ.jpg
  • 40
@Miriamele: i tak to sobie tłumaczę, ale kurka teściowa tak przeżywa, że i mi się udziela xD
Uratowaliśmy ją naprawdę, z gówna. No kot bez zębów, przetrącona. Cuda nie widy. Ale kochane to małe takie. Zawsze jak na kolana chciała, to najpierw patrzyła na ciebie czy na pewno może xD
Dopiero po dwóch latach przestała się bać zwykłej szczotki do zamiatania. A u weterynarze przy goleniu brzucha zawsze mruczała xD
@calinowski

to jak ona jadła bez zębów?


Przy kocie domowym, który sam nie musi polować nie ma to znaczenia. Karma mokra i tak jest w większości przypadków połykana bez przeżuwania (zresztą, jakiego przeżuwania? Zęby kota działają jak nożyce - po prostu tną mięso i kości na drobniejsze kawałki) . Sucha podobnie, sporo kotów jej w ogóle nie gryzie - nawet jak ma możliwość