Wpis z mikrobloga

@NoToTenTego: No i ile masz tego hajsu? Ja wraz z opłacaniem czynszu opłat i jedzenia neetowalem 3 lata za 20k + jeszcze opłacalłem leki i psychiatrę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od czasów, kiedy covid sie zaczał, czyli styczen 2020.
Od grudnia jednak wracam do pracy. Naucz się szanować pieniądze i żyć ascetycznie, caly dzien kąkuter i elo wtedy hajs nie ucieka. No ale teraz inflacja #!$%@? więc
@Glikol_Propylenowy: 5 stówek na miesiąc? Tania ta piwnicy. Gdybym miał dziś startować od zera i miał w łapie 20 koła i tak rok luźnego czasu to te 20k zainwestowałbym mając zwrot tej kwoty co miesiąc. Ty się chwalisz, że przepierdziałeś w taboret u matki 20 tysięcy cebulionów w 3 lata żyjąc jak biedak.
@D4Ru73K: No i? Gdybym chciał życie spędzić na niewolniczej pracy z której coś bym miał to pojechałbym do UK i miał 30k zł miesięcznie. Moim celem nie jest gromadzenie bezsensownego hajsu, tylko wygodne życie bez zbędnych stresów jakim praca po prostu jest. Gdybyś dziś miał 20k to byś gówno z tym zrobił ewentualnie kupił 4 - 5 ton węgla, bo to gówno pieniądze. ¯\_(ツ)_/¯
@BrockLanders: mogę się tylko domyśleć, że srał szczęściem na różowo. Co wam #!$%@? więcej do życia potrzeba. W piwnicy się na głowę nie leje, matka usmaży kotleta w niedziele.
@Glikol_Propylenowy: Jesteś przygłupi, w niewolniczej pracy w UK po wydatkach na życie 30 koła uzbierałbyś za kwartał. Może. Weź się od matki wyprowadź i spróbuj żyć na własną rękę wygodnie. Pajac, wy #!$%@? wszyscy myślicie, że starzy to do końcą będą was za rąsię prowadzić, a potem przytulicie spadek i half lajf. Przeliczasz hajs na gówno węgiel, ja tu widzie wystarczającą gotówkę do zainwestowania w siebie i skończenie z życiem karalucha.
@D4Ru73K: A kim ty w ogóle jesteś pajacu, żeby dyktować mi jak mam żyć? Kawał megalomana i psychola z Ciebie widzę. Szkoda, że taki ktoś jak ty w ogóle się urodził. Współczuję Twoim dzieciom i kobiecie, jeśli kiedykolwiek jakaś znajdziesz z takim mindsetem i traktowaniem drugiego człowieka.
Zwykłym cham z ciebie i burak. Życzę jak najgorzej. Pluje na takich Polaczków Januszu jak Ty, którzy uważają się za #!$%@? wie kogo, a
@Glikol_Propylenowy: wypad, ale z tą listą to mnie zasmuciłeś, jak mogłeś, nie zasnę. Mógłbyś chociaż pozwolić sobie wysłać tubkę maści na pieczenie. Skoczyłbym i kupił specjalnie dla Ciebie. Nie pozdrawiam, żegnam czule :D