Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć, że życie kawalera nie jest pozbawione smaku, radości i uciech.

Nagminnie wmawia się, że szczęście i spełnienie w życiu da małżeństwo, którego owocem będą dzieci.

Na szczęście prawda jest taka, że można żyć bez zbędnej nienawiści do kobiet oraz innych ludzi.

Wystarczy ignorować i nie przejmować się zachowaniem oraz odgłosami kobiet oraz osób, których miejsce jest we Tworkach i Choroszczy.

Warto zanurzyć się w wir hobby, pasji, zainteresowań - czy nawet spróbować czegoś kompletnie nowego.
Książki, siłownia, rower, łyżworolki, gry wideo, LEGO, wspinaczka, podróże lokalne, góry, itd.

#zwiazki #p0lak #p0lka #przegryw #blackpill #redpill #mgtow #tinder
  • 13
@harold97 mam psa i mam trochę znajomych, ale nigdy z nimi nie wejdę w relację na tyle bliskie, żeby doświadczyć miłości i bliskości fizycznej. I nie chodzi nawet o segz, ale możliwość przytulania itp.
Warto zanurzyć się w wir hobby, pasji, zainteresowań - czy nawet spróbować czegoś kompletnie nowego.

Książki, siłownia, rower, łyżworolki, gry wideo, LEGO, wspinaczka, podróże lokalne, góry, itd.


@serniczek_z_rodzynkami: Jeżeli zbyt długo jesteś sam, to samotność ostatecznie Cię dobiję. Kwestia czasu, dla jednych 30 lat, dla innych może trochę później.
myślę, że jak ktoś był w związku czy paru relacjach, to raczej go to nie dobije.

Najciężej będą mieli ci, którzy idealizują związki nie mając pojęcia jak to wygląda i opierają się na historyjkach - często przebarwionych.


@serniczek_z_rodzynkami: Istnieją związki, które funkcjonują prawidłowo i opieranie się na własnych doświadczeniach, że związki bardziej szkodzą niż pomagają zapędzają człowieka w kozi róg. Można stworzyć zdrowy związek, ale to wymaga pracy obojga partnerów oraz
@ExitMan:

Istnieją związki, które funkcjonują prawidłowo


Słuszna uwaga.

opieranie się na własnych doświadczeniach, że związki bardziej szkodzą niż pomagają zapędzają człowieka w kozi róg


Nie to miałem na myśli.

Clue wpisu to nic innego jak fakt, że życie nie kręci się wokół "związku z kobietą".

Można czerpać przyjemność z życia nie będąc w związku - kwestia priorytetów, znalezienia sobie grona znajomych, jakieś pasje, zainteresowania, hobby, itd.
Coś co relaksuje i sprawia
@serniczek_z_rodzynkami: Żeby być długo samemu, to trzeba mieć naprawdę mocną psychikę bo nie jeden już od samotności zwariował. Do tego dochodzą starzejący się rodzice, znajomi, którzy już dla ciebie czasu nie mają bo mają swoje rodziny albo partnerów. Można uciekać w różne kursy, pasje etc. Jednak będzie taki moment, że i tak nawet w takim scenariuszu poczujesz brak tej drugiej osoby.