Wpis z mikrobloga

Różowa ma redmi note 7 od paru lat, ale jego koniec jest chyba bliski. Strasznie się grzeje, sam się wyłącza, sam się blokuję i odblokowuje. Wieczorem naladowany na 100% a rano padnięty do zera i gorący tak że można się poparzyć. Ile muszę wydać na nowego smartfona żeby dało się normalnie i płynnie używać do Facebooka internetów i robienia jakichś tam zdjęć? Da radę dostać coś w okolicach tysiąca? #smartfon
  • 10
@Karol4722 może warto spróbować go wyczyścić (chodzi o software), jeśli się nagrzewa to znaczy, że procesor coś 'mieli'. Sam go miałem dopóki któregoś dnia mi się nie włączył.
@Karol4722: ale co go tak grzeje? Może ma włączone rzeczy jak bluetooth, nawigacja, płatności itp.? Mój miał taki sam objaw, gdy nie wyłączałem aktualnie niepotrzebnych rzeczy
  • 0
@Mukofag
@wicherq No nie wiem właśnie co go tak grzeje. Ostatnio było tak że przycisk blokady sam się naciskał. Myślałem że to mechaniczne ale to chyba soft. Może faktycznie spróbować go przeczyscic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karol4722: Poco M4 pro. Używam i jest zajebiaszczy. Ani razu się nie zwiesił nawet na sekundę, nie robi brzydkich zdjęć, bardzo(!) długo trzyma bateria jak na moje standardy, nie grzeje się (ale nie testowałem jakichś wymagających gier), jest NFC, jest czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania i działa on szybko. Polecam :3

A, i ja mam wersję 6GB bez 5G
@Karol4722: Miałem ostatnio taką sytuację, że mój Xiaomi nagle umarł (nigdy więcej nie kupię tego syfu...) i kupiłem w zasadzie bez głębszego zastanawiania się nad modelem Motorolę G30 bo była w promce ze 6 stówek. Internet działa, telefon dzwoni, bateria trzyma +24h, czysty android, NFC. Jak dla mnie telefon idealny w takim niskim budżecie.