Wpis z mikrobloga

3 raz biore udział w akcji #barylkakrwi

Standardowo 8 czekolad i wafelek. Trochę bida w katowicach, jak patrzę na inne wpisy i to co tam dostajecie. Oddawałbym nawet gdyby nic nie dawali. ale skoro w innych miastach dają jakieś fanty przy okazji to i tutaj mogli by się postarać żeby bardziej zachęcić innych. Tak czy inaczej cel szczytny :)

18818 - 450 = 18368
źródło: comment_EUnkTNDshYDTpBfFe1GJpCwSVEHjm5fW.jpg
  • 16
@Felonious_Gru: to wiem, ale w innych miastach czasami dają jakieś fanty dodatkowo (soczki, koszulki, długopisy itp) a w katowicach na 10 razy co oddawałem to raz jakąś smycz do kluczy dostałem. Tak jak pisałem że nie domagam się niewiadomo czego, ale skoro w innych miastach potrafią to dlaczego w dużym RCKiK nie postarają się o takie fanty :)
@november: A właśnie, w tę środę oddawałem krew pierwszy raz i słyszałem, że dostaje się jakąś książeczkę krwiodawstwa, jak to z tym jest, bo ja nic takiego nie otrzymałem. Ona mi jakoś przyjdzie, mam sam pojechać po nią czy cu?
@november: Aha, rozumiem. Czyli (jak mniemam) nie będzie ona do odebrania przy kolejnym "zjeździe" RCKIK'u w mojej szkole gdyż jest to mobilna wersja, prawda? W takim razie prawdopodobnie będę musiał pojechać do RCKIK'u w celu pobrania krwi i odebrania książeczki.