Wpis z mikrobloga

#mecz #mundial #zdupy

Tak przy tym mundialu przypomniała mi się historia z Euro 2k16, dzień meczu ze Szwajcarią zaraz po wyjściu z grupy. Byłem tego dnia w pracy (znany każdemu sklep z RTV/AGD). Był to bardzo upalny dzień, zbliżała się godzina meczu, utargu ani klientów nie było i wtedy zadzwonił regionalny patrząc z politowaniem przez kamery na te pustki przyzwolił nam włączyć sobie mecz. Rozsiedliśmy się za ladą i z zapartym tchem oglądaliśmy interwencje Fabiańskiego, czy gola z przewrotki Shaqiriego.

Wtedy do sklepu weszła klientka, nieśmiało i ze zdziwieniem patrzy na nas jak oglądamy mecz, jak na sali sprzedaży ani jednej zbłąkanej duszy, wychyliła się i spojrzała na telewizor i mówi zaskoczona: "Aaaaaa to dlatego jak przejeżdżałam obok basenu nikogo tam nie widziałam, bo ja bym chciała kupić prostownice". (miasto 40k, jeden basen miejski w okolicy gdzie w lato jest zawsze miliard ludzi). Jak mawia klasyk śmiechom nie było końca. Klientka kupiła prostownice i obejrzała z nami karne xD.

I kończąc ten wywód z dupy, jak sobie o tym dziś przypomniałem to życzę sobie i wam, żeby ta repka dziś dała nam chociaż połowę tych emocji jakie przeżywałem oglądając turniej w 2k16, bo mimo to, że wtedy też jakoś specjalnie wybitnie nie grali, to po prostu grali i zostawili serducho na boisku a co najważniejsze dawali radość kibicom. Ja tym patałachom chyba zawsze będę kibicował, ale z roku na rok coraz trudniej się na to patrzy, więc mam nadzieje, że dziś wiedzą jaki jest rozkład jazdy i co należy zrobić z Arabami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do boju !
  • 8
@xydeN-: Ta pani nam powiedziała, że nie tylko basen, ale i całe miasto było puste, no coś niesamowitego. Życzę tym naszym piłkarzom , żeby kiedyś jeszcze "uziemili" całe miasto na 90 minut
@mOzdzierz brakuje jeszcze kierownika który po wygranych karnych wyszedł do Was zaczął bić brawo i kazał w ramach premii każdemu wziąć sobie telewizor do domu żebyście mogli na nim oglądać następny mecz z Portugalia, który na pewno też wygramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mOzdzierz: Czemu musieliscie czekać na pozwolenie od regionalnego? Byłem zmuszony oglądać dokladnie ten sam mecz w RTV euro agd i leciał on na wszystkich telewizorach dostępnych w sklepie. Klienci razem z pracownikami stali i ogladali karne.
@Wyso52: Nasz regionalny, był ogólnie kawałem chu.. więc mecz leciał w tle ale nie staliśmy i nie gapiliśmy się bo często nas na kamerach podglądał. Na telewizorach leciały typowe prezentacje jak to w takim sklepie bywa. Sam od siebie zadzwonił i powiedział, że możemy sobie usiąść i oglądać czym nas zaskoczył.
@mOzdzierz: ja oglądałem ten mecz w Pradze. Na takim sporym skwerku przed barem był telebim i stoliki. Przez większość meczu było niewiele osób ale na dogrywkę i karne już był komplet i nawet nie było gdzie usiąść. Pamiętam, że po naszym pierwszym strzelonym karnym jakieś 200 osób ryknęło JEEEST!!! okazało się, że 90% to byli Polacy. Pozostałe 10% nie wiedziało co się dzieje przez moment xD