Wpis z mikrobloga

Dawno nie widziałem takiego spermochlipa jak @omnipotentmasterofnone, od wczoraj wyzywa się z każdym w tym temacie https://www.wykop.pl/wpis/69042959/rownouprawnienie-rozowepaski-bekazpodludzi/

Broni wariatki, która najpierw zrzuciła dzieciaka i ukradła mu krzesło, a potem zaatakowała silniejszego gościa od siebie i dostała lepe wychowawczą. Pewnie jest odklejona, bo całe życie jej ludzie ustępowali, bo ma cipe, dlatego jej się we łbie #!$%@?ło i myślała, że prawa natury nie działają i może zaatakować silniejszego, a #!$%@? tworzy warstwę ochronną niczym pancerz Ironmana ( ͡° ͜ʖ ͡°).

We łbie typiara ma poprzestawiane pewnie przez takich spermixów jak ty @omnipotentmasterofnone, jeszcze nieudolna próba dowartościowania się jaki ty to jesteś prawdziwy mężczyzna i kozak, bo byś nieuzbrojonego kolesia spryskał gazem i co by niby to dało, skoro po lepie na typiarze cała akcja się skończyła i nikomu nic już nie groziło?

I żeby była jasność w życiu nie uderzyłem kobiety, ale też nie miałem takich akcji jak tutaj i uważam że to była lepa wychowawcza, która pomoże dziewczynie wrócić do normalności. Ok miałem sytuacje gdzie w związku mnie różowa uderzyła, ale na łamach naszej relacji mogła sobie na to pozwolić bez mojej agresji.

Gdyby taka akcja miała miejsce w świecie zwierząt gdzie słabszy atakuje silniejszego i dostaje #!$%@? np. Gazela atakuje lwa, to byśmy się śmiali, że gazela jest niedorozwinięta umysłowo w sumie tak jak ty @omnipotentmasterofnone oceniając po kretynizmach, które wypisujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#spermiarzalert #spermochlip #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #takaprawda
KondominiumKatoSocjalistyczne - Dawno nie widziałem takiego spermochlipa jak @omnipot...

źródło: comment_1669459538FQwipqjG6Z81yL0IhzOtGo.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Będziemy całymi pokoleniami naprawiać to pranie męskich mózgów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Normalność to "Nie można uderzyć nikogo, ale można bronić się przed każdym"
"Kobiety nawet kwiatkiem nie wolno" to produkowanie takich podnóżków, którego kobieta może katować po łbie, a on jak przystało na PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ będzie dzielnie znosił kolejne ciosy i poniżenia.
  • Odpowiedz