Wpis z mikrobloga

@Borki: i co ręczysz za każdego mirka tu sprzedającego?( ͡º ͜ʖ͡º)Wolał bym jednak z jakieś stronki kupic,mam dośc mocno z pewnych względów ograniczone zaufanie do kupowania od losowych ludzi z netu...
@mwss zobacz na poradnik z belki. Są tam między innymi zaufaniu 'sprzedawcy' (lista nie była aktualizowane od jakiegoś czasu i doszło sporo Mirków. Zobacz na tag, jakieś stare rozbiórki, raczej nie masz się czego obawiać. Jakby ktoś zrobił jakiś wał, to szybko by się to rozeszło po tagu)
@wisemansaid: no offence,ale jak dla mnie to i możecie wysłać sobie w ciemno po $1kkk.Poprosiłem o stronke bo tak byloby dla mnie wygodniej/legitniej i tyle.No i tak na szybko przescrollowalem i nie widziałem by ktos oferowal avnetusa w ilosci 10-20ml(kwestia $)
@mwss odlewkiperfum.pl szybko, solidnie, rzetelnoe ale duże objętości o wiele drożej niż u mirków a nawet niż w perfumeriach. Mirki rozlewają po najtańszej rybkowej cenie a ta stronka po sklepowych plus zysk dla siebie, ale nie musisz się bać, dla mnie wybór jest prosty bo nie śmierdzę groszem a na kilkaset dekantów największy scam jaki miałem to zacinający się atomizer (wina producenta dekantów)