Wpis z mikrobloga

T–Phony czyli samrartofiny, które T–Mobile zapowiadała są już w Tomaszowie. 1099 zł T–Phone 5G i 1399 złotych za T–Phone 5G Pro. W dotyku to dość porządne telefony. Na pierwszy rzut oka jednen od drugiego odróżnia liczba oczeka kamery. Tańszy ma trzy, Pro ma cztery. Według mnie oba zą trochę za duże. Trudno by nie miało to znaczenia, jeśli po miesiącu mam mieć zniszczony telefon tylko dlatego, że nie mieści mi się w keiszeni płacza. Np. takiego w jakim dzisiaj byłem.

Więcej informacji na stronieT–Mobile

#tomaszowmazowiecki #lodzkie #technologia #tmobile #tphone #smartfon #elektronika
Pobierz Poludnik20 - T–Phony czyli samrartofiny, które T–Mobile zapowiadała są już w Tomaszow...
źródło: comment_16693712774RIRVbut6tXHdR1Li1g4BQ.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poludnik20: Niestety teraz większość tańszych telefonów ma rozmiary deski do krojenia... Za coś dobrego i jednocześnie z ekranem w okolicavh 6,1 cala trzeba wyłożyć dużo większą kwote.
@Karolsca: mi by 5 wystaryczyło. Ale też nie za więcej jak 300 złotych. Bęz przesady. To zdjęcie robiłem Samsungiem za 40 złotych Zaraz dopiszę model, bo tamsą jakieś cyfry.

Edit

Samsung SM-G360T. 4 dychy z simlockiem na amerykańską T–Mobile.
Bateria wymienna. Trzeci ten sam model. I najprawdopodobniej następny będzie taki sam. Tylko brakuje czasu by przeczesywać Allegro/Olx i co tam jeszcze, Sprzedajemy.pl