Wpis z mikrobloga

@Bryk: od 18, tylko że musisz mieć B i kwalifikacja wstępna nie jest przyspieszona (czyli kosztuje 2x drożej). przez chwilę się zastanawialiśmy, czy mimo posiadania wszelkich uprawnień możemy typa w ogóle przyjąć do pracy, ale... możemy. jest potrzebny "kod 95" w prawie jazdy i nic poza tym - nie znaleźliśmy żadnych innych ograniczeń. jeśli jednak ktoś mówi tutaj, że jest inaczej, to zapraszam na PW - z chęcią posłucham, bo mi
  • Odpowiedz
jeszcze co do komentarza powyżej, bo nie mogę edytować - była podobna sytuacja na samym początku jak zacząłem tam robić, czyli 2015. gość też miał niecałe 21 i się u nas zatrudnił i nie było żadnych problemów. a kilka kontroli po drodze przeżyliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
:

@Bryk: od 18, tylko że musisz mieć B i kwalifikacja wstępna nie jest przyspieszona (czyli kosztuje 2x drożej). przez chwilę się zastanawialiśmy, czy mimo posiadania wszelkich uprawnień możemy typa w ogóle przyjąć do pracy, ale... możemy. jest potrzebny "kod 95" w prawie jazdy i nic poza tym - nie znaleźliśmy żadnych innych ograniczeń. jeśli jednak ktoś mówi tutaj, że jest inaczej, to zapraszam na PW - z chęcią posłucham, bo
  • Odpowiedz