Wpis z mikrobloga

Spadł pierwszy śnieg więc dla nostalgii i klimatu kupiłem sobie Icewind Dale. Muzyka i fabuła z pełnym Polski dubbingiem robią wrażenie, już zacierasz ręcę nie mogąc doczekać się samej rozgrywki, klikasz start i.... gratulacje, trafiasz do ostatniego kręgu piekła zwanego "mechaniki old school RPGa". Serduszko boli jak tragicznie zestarzała się większość 20+ letnich RPGów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#grykomputerowe #gry #nostalgia #pcmasterrace
L3gion - Spadł pierwszy śnieg więc dla nostalgii i klimatu kupiłem sobie Icewind Dale...

źródło: comment_16693224220EHd8iPunafSZKkF09LhR9.jpg

Pobierz
  • 10
@L3gion: Ja w ubiegłym roku pierwszy raz przeszedłem Baldur's Gate 1 (dwójkę grałem wiele lat temu). I grało mi się wyśmienicie (ʘʘ) Icewind Dale i Planescape Torment mam zamiar w niedługiej przyszłości również przejść pierwszy raz, muszę nadrobić zaległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trafiasz do ostatniego kręgu piekła zwanego "mechaniki old school RPGa". Serduszko boli jak tragicznie zestarzała się większość 20+ letnich RPGów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@L3gion: oj tam Wojtek, nie marudź. Kilkugodzinne losowanie postaci, aż wypadnie 18/00 miało swój urok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)