Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu na wakacjach we Włoszech ukradli mi auto z całym bagażem w środku. Mam wykupione #ubezpieczenie #euro26 które wg opisu obejmuje również ubezpieczenie bagażu podróżnego. Przesłałam im wypełniony wniosek razem z paragonami i po prawie miesiącu dostałam odpowiedz, ze wniosek został odrzucony. No i ok, tylko totalnie nie rozumiem uzasadnienia - z jednej strony napisane jest, ze odszkodowanie będzie wypłacone przy kradzieży bagażu z bagażnika pojazdu samochodowego, a z drugiej w ostatnim zdaniu napisane jest, ze nie dotyczy to samochodów ani innych środków transportu.
Ktoś moglby mi wytłumaczyć, o co chodzi?
#ubezpieczenia #podroze
xolaatt - Miesiąc temu na wakacjach we Włoszech ukradli mi auto z całym bagażem w śro...

źródło: comment_1669303596GXqYVMkFFG9xQtVtEWLrHv.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xolaatt: ochroną ubezpieczeniową nie są objete samochody w rozumieniu, że ubezpieczenie nie jest od kradzieży samochodu, #!$%@? co za dzbany to rozpatrzaly. XD

Typowa Uniqa, za miesiąc akurat widzę się z nimi w sądzie na pierwszej rozprawie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xolaatt: Obstawiam że odmowa polegała na tym, że ukradli samochód ale nie było kradzieży z włamaniem bagaży, czyli gdyby uszkodzili auto i ukradli z bagażnika rzeczy to by odpowiadali, ale jako że ukradli całe auto to odmówili XD

Ale po szczegóły proszę się udać do swojego agenta, bo nie wiemy nawet czy mówimy o ubezpieczeniu bagażu przy aucie czy przy ubezpieczeniu kosztów leczenia w podróży.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramirezvaca: z mojego doświadczenia to każdego bo każda będzie w #!$%@? lecieć byle by jak najmniej zapłacić. Uniqa to moje trzecie przeboje, wcześniej było PZU i Warta, ale z nimi obeszło się bez sądu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)