Wpis z mikrobloga

Siemanko, dziś odwiedziłem Mount Rushmore oraz Crazy Horse (projekt zaczęty przez Polaka!) w stanie South Dakota. Powiem tyle, na filmach wydawało się większe ale tak czy siak robi wrażenie. Spotkałem Argentyńczyków którzy się śmiali z naszego karnego na mundialu xD. A tak ogólnie to Dakota wygląda jak jakieś RPA, pełno pustych pagórkowatych pól totalnie bez niczego. Żeby dojechać do kolejnej cywilizacji trzeba jechać z godzinę autem ¯_(ツ)_/¯
W komentarzach #pokazmorde z Crazy Horse i pare innych fotek oraz kilka ciekawostek

#kobawusa #podrozujzwykopem #podroze #usa
Pobierz koba01 - Siemanko, dziś odwiedziłem Mount Rushmore oraz Crazy Horse (projekt zaczęty ...
źródło: comment_1669262129Q3lH6S7YSGgW3tYCQP7Op9.jpg
  • 36
@The_Rainman: Ja to cały czas się trzymam tego ze wybrzeża to #!$%@? a nie stany.

@Ithilnaur: Teraz jestem w Pierre, stolica Południowej Dakoty. Akurat jestem koło samej rzeki Missouri która jest granicą strefy Central Time i Mountain Time
Te USA to w ogóle jest trochę nudne pod względem widoków itd. Stosunkowo młode państwo do tego społeczeństwo zacofane. Dużo więcej ciekawych miejsc jest w Europie gdzie można dolecieć RyanAirem za €20 niż w USA gdzie wszędzie daleko. Byłem ostatnio w Kalifornii a za miesiąc lecę do Nowego Yorku i Miami i także nie spodziewam się niczego ciekawego patrząc nawet po atrakcjach w internecie.