Wpis z mikrobloga

Zażyjcie dzienną dawkę blackpillum doustnie! Chłop z ryjcem 4-5/10 ośmielił się poddać ocenie incelometrycznej twarzy na facebookowej grupce bekarty tindera - zapasowa, którą zamieszkują głównie laski skrzywdzone przez CZADÓW - jak się domyślacie, miło nie było.

Polecam kazdemu kto jest na grupce zajrzeć w ten wątek - kopalnia blackpillum

#bekartytindera

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
P.....c - Zażyjcie dzienną dawkę blackpillum doustnie! Chłop z ryjcem 4-5/10 ośmielił...

źródło: comment_166920172439PqefF4UHgZh5z0BSgLZs.jpg

Pobierz
  • 19
@Pozytywny_gosc: Dlaczego uważasz że gość jest 4-5/10? Nie widzę jego twarzy ale stawiałbym na jakieś 6 może 7/10. Chociaż fajny elegancki strój zawsze coś dodaje facetowi.

Nie wiem też o co Tobie chodzi z tymi komentarzami? Co tam jest blackpillowego? Nie widzę ani jednego komentarza dotyczącego jego wyglądu. Laski czytały opis i do tego się odnosiły a Ty jak zwykle masz jakieś incelowe urojenia.
A gdzie on napisał że ma mało par? Może ma sporo par ale mu dalej nie wychodzi?

"kompletnie mi ten tinder nie idzie"

@eldzej_10: nie no nie wiem, chyba mi się przewidziało, mam incelskie urojenia, zrób mi zastrzyk z 2137mg redpillum
@Pozytywny_gosc śmieszy mnie to pokazywanie życia, że jak to mogłoby wyglądać gdybym z Tobą była w związku. Dobra dobra, dawaj jakie tutaj urlopy robiłeś, gdzie latałeś, co tam masz jeszcze. Wszystko na gotowo, tylko się wprowadzić i nie że po partnersku tylko jak dziecku organizować czas wolny.

Nie ma absolutnie znaczenia co ten typ o sobie napisał bo nie wywołuje emocji -> laska nie napisze pierwsza.

To w ogóle jest niesamowite, jak