Wpis z mikrobloga

Z grupy na FB:

Mam pewne przypuszczenie i jeżeli to okaże się prawdą, to będzie prawdziwa bomba! Nie relacja Marty i Macieja, a w zasadzie jej brak i to, że nie dali sobie szansy od samego początku. A miłość Maciej - Patrycja. Na ślubie i podczas wesela to właśnie Patrycja wzbudziła moje zainteresowanie. To jak z Maćkiem na siebie nawzajem patrzą z maślanymi oczami, jak Marta śpiewała mu piosenkę a od podszedł do Patrycji. Jak szukali u siebie nawzajem kontaktu. Wszyscy goście Macieja nie chcieli ze stroną gości Marty rozmawiać, wszyscy uciekali od kontaktu. Tylko Patrycja wchodziła w interakcję i wypytywała o Martę. Wtedy wydawało się to dziwne. Ciekawe czy Maciej był już wcześniej z Patrycja w związku i było to zaplanowane i ukartowane, nie wiadomo. Ale czy wychodzi na to, że przyprowadził na swój ślub i wesele i poszedł kupować garnitur z kobietą która kocha?


#slubodpierwszegowejrzenia
Bazko - Z grupy na FB:

 Mam pewne przypuszczenie i jeżeli to okaże się prawdą, to b...

źródło: comment_1669193787ZJQvWB2UEbrr2PTt02mOce.jpg

Pobierz
  • 14
@Bazko: Osoba ze zdjęcia to jedyna Patrycja w znajomych Macieja, która nie jest w związku. O ile dobrze wystalkowałem ma 41 lat i jest pracownicą biurową. Skoro mieliśmy już Adama który miał mieć dziewczynę poza kamerami, to może i mieliśmy Macieja, którą swoją niedoszłą pokazał w TV? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
maselniczkowy - @Bazko: Osoba ze zdjęcia to jedyna Patrycja w znajomych Macieja, któr...

źródło: comment_16692014523NZdAJOrVpHswJeoAAmN8d.jpg

Pobierz
@shnitzel: Poza zasięgiem xDDD Czterdziestka z wysokim czołem ma być poza jego zasięgiem xD Jak dla mnie to jest właśnie ktoś na jego poziomie (on pomijając niechadowe rysy twarzy wygląda lepiej od wielu równolatków - waga w normie, bez piwnego brzucha, ma jakiśtam styl, bajerę też pewnie ma niezłą, choć na to się złapią tylko określone typiary). No i jego była wyglądała jak na fotce. To naprawdę niesamowite jak zaniżacie jego
maselniczkowy - @shnitzel: Poza zasięgiem xDDD Czterdziestka z wysokim czołem ma być ...

źródło: comment_1669202343bI333tQwAvM5FfavPeblCZ.jpg

Pobierz