Wpis z mikrobloga

Nieodwracalne szkody w mózgu spowodowane paleniem ruskich fajek pod prysznicem na Emirates.

Jak można będąc profesjonalnym piłkarzem w ogóle publicznie mówić o tym, że przygotowują się na porażkę w jakimkolwiek meczu? Zawsze wiedziałem że Wojtek nie jest zbyt mądry a tu jednak okazał się ciut głupszy.
#mundial #reprezentacja #pilkanozna
Hypeman - Nieodwracalne szkody w mózgu spowodowane paleniem ruskich fajek pod pryszni...

źródło: comment_16690329035zmRCbH7fKafX6AB24oL5i.jpg

Pobierz
  • 62
@Hypeman kiedyś miałem okazję pracować w jednym z klubów z polskiej ligi. Poziom intelekturalny 80% piłkarzy nie różni się niczym w porównaniu z sebastianami z budowy, albo memami w stylu produkcjavsbiuro.jpg. Spotkałem kilku fajnych chłopaków takich do pogadania, ale to była giga mniejszość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hypeman: paradoksalnie nastawienie na porażkę jest realistycznym podejściem a może dać pewien luz, bo presja mniejsza. Ja tam nie widzę nic złego w realnej ocenie sytuacji
@Drmscape2: uczą się na błędach. Zawsze pompowano balonik i wychodziło gówno. Teraz, dla odmiany mówią żeby nie spodziewać sie sukcesów, tylko kopaniny i próby zdobycia jakichkolwiek punktów. Będzie lepiej niż na poprzednich mistrzostwach.